• Krátkometrážní

Jurský svět (2015)

Pozor, komentář obsahuje SPOILEŘÍČKY! Hned na začátek vyzdvihnu nápad hodných raptůrků, kdo by to nechtěl ?! Mě se teda splnil sen.. Herecky to bylo parádní, Wonga a jeho mimiku přímo zbožňuju, Bryce je okouzlující, Omar je velkej černej magor, Nicka jsem moc rád viděl po vydařenym výkonu v 'Králové Léta'. Další skvělej nápad spolupráce pravý přírody proti hnusný zmutovaný šlapce zakončenej obřím útokem Gyaradose je boží. Aaa jedna malá výtka, to si fakt ta kundička po celou tu dobu "ťapání" v lesíčku nesundala podpatky ? Holy shit, asi bych měl puchýře. Na pět hvězd to určitě není, ale hezká a milá čtyřka to je určitě!

V hlavě (2015)

Moc hezký, krásně barevný, hodně vtipný. Škoda že se vždycky od Pixelu čeká tak moc, a najde se pár zklamanejch lidí.. Jediný, co mě trochu štvalo, byl fakt dloooooooouhej úsek s idiotskym špekatym slonem.. Ale jinak je to rodinný, příjemný a okouzlující. Ještě jedna věc trochu mimo mísu, musim pochválit Giacchinovu všestrannost.

Pokojný bojovník (2006)

Ti, které je nejtěžší milovat, to potřebují nejvíc. Smrt není vůbec smutná, smutná věc je, že většina lidí vůbec nežije. Všechno má jistý důvod. Dokonce i to, co děláme právě teď. A je na tobě, aby jsi ho objevil. Cesta, cesta nám přináší štěstí, né cíl. Kde jsi ? Tady. Kdy ? Teď. Kdo jsi ? Tato chvíle. Není žádné lepší, nikdy nebudeš lepší, ani horší jako kdokoliv jiný. Víc mouder ve dvou hodinách jsem nikde neslyšel (když nepočítám Tajemství, kde je jich asi 30 a všechny stojí za hovno). Tohle by si měl pustit každej, je to v podstatě jen o promlouvání do duše diváků.

Králové léta (2013)

Booooože, jsem tak rád, že jsem zase viděl Moisese. Fakt doufám, že se prosadí, je to neskutečně dobrej herec !

Věčně mladá (2015)

Příjemná pohádka, která neurazí. Harrison je v 72 letech pořád sekáč a pořád úžasnej herec. Nemám moc co vytknout, je to dosti jednoduchý. Super film pro čajovej dýchánek. Jediný, co bych asi nepoužil je fráze "See you soon" na slepýho.. Myslim, že by ho to mohlo trochu urazit.

Melancholie (2011) odpad!

zase další "umělecká" pí*ovina. Tváří se to jako bůhví co, ale bohužel v tom vůbec nic neni. NIC. Stejně jako všechny ostatní Trierovy filmy. Nesnášim toho režiséra, z naprosto jednoduchýho a přímýho důvodu. Točí sračky, neskutečně nesmyslný idiotský sračky. Nelíbilo se mi prostě vůbec nic, ať už nesmyslná zápletka, nebo snad ta vyloženě směšná a trapná Sci-fi vložka. Dánský filmy mám opravdu rád, ale chtěl jsem si jen potvrdit, že je to vyjma tohohle prasopsa, od kterýho jsem viděl 4 filmy, a dal tomu dohromady 0 hvězd. Hnusnej paskvil mi nemohla zachránit ani úžasně hrající Charlotte, která se herecky předvádí ve všech filmech od něj, co jsem viděl, a všude je výborná. Jenom ty filmy bych všechny zakázal.

Koleje osudu (2013)

Je to trošku předvídatelnější, ale tím moje kritika překvapivě končí. Úchvatnej příběh, úžasná hudba, dechberoucí film. Doporučuju všem..

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Superextraultimátní MEGASRAČKOIDNÍ HOVADINA. Díky čus

Neobyčejný život Timothyho Greena (2012)

Nepoužívám to slovo rád, ale tohle bylo fakt příšerně laciný. Průhledný jak moje skalice po vypití litru vody z Dejvic, a úplně stupidní. Jediný co tu stojí za zmínku, je hudba, a výkon malýho CJe. Jinak to je opravdu karamelová příšernost.

Kdo přežije - Samoa (2009) (série)

Bezkonkurenčně nejlepší série.. Russell je sice hnusnej, slizkej, namyšlenej idiot, ale je neskutečně chytrej.. Je to prostě superhráč.. Ta čtyřka Foa Foa (Russell, Mick, Jaison, Natalie) jsou pro mě Fantastic Four. 8 proti 4 ? Bez problémů.