• Krátkometrážní

Hitchcock (2012)

Je to určitě zajímavý, a stojí to za to to vidět. Úplně něco jinýho než mainstream, film o natáčení filmu Normana Batese, a režiréra Hitchcocka.

Ten nejlepší (2000)

Absolutně nechápu ty nízký hodnocení

Štěstí na dosah (2006)

Smutný je, že první část filmu prožívá většina lidí na světě, né-li hůř, ale ta druhá část filmu (respektive konec) se stane tak jednomu ze 100 000.

Hancock (2008)

Chápu ty slabší hodnocení, nicméně na mě osobně to hodně zapůsobilo, a Hancock se vyšplhal na mojí emocionální stupnici až na vrchol. Film o samotě, prázdnotě v sebe sama, podobně jako Oddělen, ale s rozdílem, že Oddělen je film o samotě a prázdnotě, a tady to nikdo ani moc nevnímá, ale jak už jsem říkal, to je to, proč to hodnotim pětkou, působilo to na mě silně, asi tak 20x víc než Titanic, Hačiko, Gran Torino, nebo cokoliv podobně přeceňovanýho.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Začátek se vleče, nicméně druhá část filmu je bezchybná, a konec, i přesto, že nemám moc rád podobný styly konců, mě zaujal.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Verbal tomu dal jednu hvězdičku asi protože je to stejnej retard

Pianista (2002)

Umim si představit, že bych to hodnotil líp, a ten film si to zaslouží. Jsem rád že jsem to viděl, ale podruhý bych radši koukal na cokoliv jinýho. Brody mi potvrdil, že je dost všestrannej, což u herců nejvíc oceňuju. Jinak ten film je strašně psychicky náročnej, po strašně dlouhou dobu. Ale určitě doporučuju to zkouknout, hlavně těm co nevědí nic o tom, jaký to tady za 2. světový bylo.

Dokonalý únik (2009)

Tenhle film mi dámy a pánové nakopal prdel víc než bejvalej mojí přítelkyně ( teď už taky bejvalý ) , takže si ho dávám do oblíbenejch filmů.