• Krátkometrážní

Legenda o slavném návratu (2000)

Golfový sen je mnohem lepší , Damon a Theron neni nic pro mě, a dost scén je fakt o ničem .. Ale zas mi to zachránil poutník, nebo anděl, nebo kdo ví kdo to byl ( samozřejmě hranej Smithem ). Dokonce mi i přijde, že hraje hlavní roli on, i přestože by to tak asi nemělo bejt. A zahrál to moc dobře, ta role mu padla jak vyšitá.

Město bohů (2002)

Myslim si že je to dost průměrnej film, a s tim že to má 90% je to pro mě hodně velkej podprůměr. Další vyhypovaný zklamání, co na to nemá. Viděl jsem daleko lepší filmy s podobnou tématikou, než je tohle ..

Antikrist (2009) odpad!

Společně se Sinisterem a Posledním Výkřikem největší sračka filmografický historie. Jak tomu někdo může dát pět hvězdiček ? Máte rádi pohled na to jak si holka stříhá kundu ? V tomhle filmu neni ani žádná špetka naděje, aby si to zasloužilo jenom jediný procento, ten film bych zrušil. Dokonce i verbal dal tomuhle filmu odpad, a to je jedinej člověk, od kterýho bych tady čekal plnej počet. Ale 68% ?????? Děkuju, radši zkouknu znovu Klub Sráčů

Klub sráčů (2000)

Musim se smát nad tim, jak 70% lidí tady píše, že je to strašně trapný, a ubohý, a nechutný, a přitom se tomu každej druhej z vás blbců směje ještě hodinu po filmu. Stejně jako já, můžu na to kouknout 30x, a bude to furt prdel. Nebuďte zas takový konzervativní suchaři ...

Světová válka Z (2013)

Klasickej souboj mezi trojkovym a čtyřkovym filmem vyhrála druhá možnost, abych měl větší prostor na kritiku. Je to strašně moc neoriginální ve svý originalitě, ten film má štěstí, že nejtrapnější klišé scénka s inhalátorem byla jenom jedna. Bože ať už s tim ty lidi přestanou, stačilo mi to ve Znamení, kde to bylo originální, ale dál už je to TRAPNÝ. Prostě další apokalypsa, nebo zombiekalypsa, kde je jenom novej a originální prvek "léčby". Je to vpodstatě furt to samý ( Válka Světů, Já Legenda ) , akorát jinej způsob obrany. Zase se hlavní hrdina snaží zachránit svět, zase všude možně shání lidi který by mu to mohli vysvětlit. Pitt je ale prostě vhodnej do jakýkoliv role, a stále je nestárnoucí, nejspíš to má z toho jak pořád píchá plasticky a botoxově napíchanou Angelinu. Jinak k tomu víc výtek, hudba mě překvapila, protože pan Beltrami už složil docela ranec sraček, a tady to nebylo zas tak hrozný.

Klub poslední naděje (2013)

I přesto, že 90% lidí, co má AIDS si za to může samo, a přestože hudba je tady pro mě hrozná ( omlouvá to texaskej žánr ) , a přestože Leto neni úplně můj šálek kávy ( konečně ukázal svojí pravou bukvotvář ) mě to oslovilo. Ani ne tak kvuli tomu, jak je to nespravedlivý, a že doktoři jsou k ničemu, a že velký firmy dělaj všechno pro prachy, to je už pro mě nudnej fakt. Spíš jak AIDS změní toho člověka, ne tim že začne flusat krev, nebo váží 30 kilo, ale zevnitř. I tohle by mohlo otvírat oči. Jinak Mekkváka oceňuju za to že podle mě tak půl roku nežral a pil jenom kuřecí vývar v pet lahvi.

25. hodina (2002)

Musim se na to podívat ještě jednou, ale má to hrozně silný scény, i když je to podle mě trošku protáhlejší film. Nicméně jsou ve snímku scény, který jsem ještě ve filmu neviděl, a zapůsobily na mě dostatečnym stylem, abych si to pustil znovu a možná tomu přidal ještě jednu star. Určitě doporučuju, trojka Norton, Hoffman(RIP) a Pepper je výborná.

Sedm let v Tibetu (1997)

Souhlasim s Warlukynem neboli Verbalem, film mohl mít místo 129 minut 29 minut

Zrození Planety opic (2011)

Snad Serkis neni schizofrenik, protože jestli má doma sbírku svejch filmů, a kouká na ně v pořadí třeba - Pán prstenů, King Kong a Zrození Planety opic tak musí mít i osobnostní problémy.

Poslední skotský král (2006)

Těžko, těžko hodnotit tenhle film . Je to životopisný, je to podle skutečnosti, což zlepšuje můj výsledný verdikt, nicméně McAvoy mě nepřesvědčil, a nejspíš nikdy nepřesvědčí. Naopak Whitaker se hodil do týhle role perfektně. Asi by to mělo otvírat oči lidem, a ukazovat pravou Afriku ( což dělá velká řada dalších filmů, jako Krvavý Diamant, 12 let v řetězech apod. ) . Na můj vkus to bylo v pár případech ( asi dvou ) až moc brutální. Hudba příjemná, a zdlouhavost filmu omlouvá žánr.