• Krátkometrážní

Scary Movie 5 (2013)

Nemá bejt náhodou parodie z dobrejch filmů ? A ne ze sraček jako Lesní Duch, Paranormal Activity a Sinister ? No horší výběr snad ani neni.. Chybí jen Antikrist

Černobílý svět (2011)

Řeknu to stručně, tohle je nejlepší film na "trhu" o rasismu, a je to konkurent Gumpa a Darabontovek. Nic víc neni potřeba dodávat

Výměna (2008)

Příběh jedinečnej, Clint je prostě režisérská legenda. Nikdo nevymyslel lepší scénáře jako on. Na druhou stranu můžu využít tenhle báječnej film na kritiku Angeliny. Ano, hrála zde na jedničku, miliarda emocí, výkon bez chyby. Ale to devítiletý čekání na její další dobrej film (teprve druhej) mezi ostatníma splaškama, ve kterejch působila mi prostě nedovolí neříct to. Herečka se dvěma kvalitními filmy mi nestačí. Na každý druhý stránce čtu, že Angelina je jedna z nejlepších, nejuznávanějších hereček všech dob. Dokonce na čsfd je druhá nejlepší, a to mi bohužel dokazuje, že jí má většina lidí rádo jenom kvuli jejímu vzhledu ( po 40 plastickejch operacích a botoxu bude vypadat i Kelly Ozzbournová dobře). Samozřejmě jí taky uznávám, za všechno co ona dělá, a za to že mají (aspoň podle toho co nám cpou media) nádhernej vztah, kterej jako jeden z mála těch Hollywoodskejch drží. Nicméně k zamyšlení všem, co tohle budou číst, já osobně můžu lusknutím prstu vyjmenovat 10 úspěšnějších a lepších hereček, než je Angelina Jolie ..

Všemocný (2011)

Dobrá hudba, a jsem rád, že jsem po dlouhý době zas viděl Annu ve filmu kterej za to stojí.

Vanilkové nebe (2001) odpad!

Nedám ani jednu hvězdičku za to obsazení, i přestože mám rád Penelope, a Cameron, a Jasona, a Tildu,a Johnnyho, protože jsou to výborný herci. Asi dvě hodiny jsem si myslel, že koukám na nějakej vymyšlenej příběh (film), ale já koukám dvě hodiny na vymyšlenej příběh ve filmu, takže dvojitá blbost v jednom. Laskavě si pánové režiséři strčte filmy o snech doprdele, děkuji.

Ten kluk (2007)

Zase něco jinýho. Jeden ze sta. Taky ale patří mezi ty, který fakt stačí vidět jednou, kvuli náročnosti na psychiku. Moc hezky vymyšlenej příběh, kterej silně zatahuje pozorujícího do svý prázdnoty. I přes hodně slabý obsazení (nicméně Peter a Andrew zahráli famózně), a nízký neamerický rozpočty je to parádní film, vlastně na styl Honu. Překvapilo mě to, protože jsem o tom filmu absolutně nic neslyšel, a teď budu já ten, kdo se postará o to, aby o tom ostatní něco slyšeli. Plnej počet *

Push (2009)

Nezdá se mi to tak špatný, Evans je sice herec, kterej hraje v megasračkovejch filmech, ale jinak je to dost solidně obsazený, a přijde mi to třeba srovnatelný s Počátkem.

Hitchcock (2012)

Je to určitě zajímavý, a stojí to za to to vidět. Úplně něco jinýho než mainstream, film o natáčení filmu Normana Batese, a režiréra Hitchcocka.