P.S. Miluji Tě (2007)

Nádherný sladký příběh. Mezi Gerardem a Hilary to velice jiskří, takže filmový vztah jsem jim teda ,,žrala" a velice mě dojímal.....Nezapomenutelná je zde i Lisa Kudrow jak si oťukává chlapy - Jste sám, aha tak nashle etc. :D:D příjemná oddychovka, která nikdy nezklame.

Dům u jezera (2006)

Při prvním sledování jsem byla z těch časových liniíí trochu zmatená, ale po shlédnutí po druhé už jsem se mohla soustředit více na dějové linie, než na nádherné hluboké oči. Líbí se mi shledání dvojice Keanu a Sandra po letech po filmu Speed. Příběh je velmi dojemný, ukazuje na pouto lásky, pokud lidi zjistí, že jsou stvoření jeden pro druhého....a jdou si za svým i přes překážky jako je dlouhý čas. Co mi tam vadilo je umírající otec - vůbec se to do děje nehodilo a bylo to tam navíc a zbytečné. Jelikož se k sobě Keanu a Sandra velmi hodí, všechno jsem jim věřila.

Temný obraz (2006)

No....docela hrůza...mnohem víc by mi to řeklo, kdyby to nebylo animované a ještě tak zvláštně...ani Keanu ani Wynona to tady teda nezachrání....zkoukla jsem z donucení do konce......škoda.

Constantine (2005)

Co na filmu zaujme jsou především krásné efekty a ledově chladný výraz Keanu Reevese, který na něm působí hrozně přirozeně. Závislost na nikotinu je součástí filmu, jen se divím, že Keanuovi nebylo během natáčení z toho špatně, tahat jedno cigáro za druhým. Role mi k němu jde perfektně.

Cucák (2005)

Celé je to zvláštní...zkouknuté do konce jen kvůli roli Keanu Reevese... jinak ujetý...Znovu už asi ne.

Ellie Parker (2005) odpad!

Pro mě ztráta času :( příbh o ničem, nezaujme, nenadchne....1 hvězda jen za bohužel mihnutí Keanu Reevese (hraje zde sám sebe se svou kapelou Dogstar), a musím říct, že trapná hláška byla - ,,Myslím, že se líbím Keanu Reevesovi" :D to mě pobavilo.

Ztraceni (2004) (seriál)

Tohle je droga. A ne a ne přestat. Bez chyby. Až na jedinou...a to, že se některé věci vůbec nevysvětlí - to se nepovedlo. Jinak luxusní herecké obsazení. Josh Holloway, Evangeline Lilly, Terry O'Quinn a Andrews a Emerson - špička!!!

Matrix Reloaded (2003)

Reloaded je jiný než Matrix 1, zaujme už od začátku perfektními efekty které jsou samozřejmě opět nadčasové a o několik let dopředu. Více zde zaujme vztah mezi Neem a Trinity, již úvodní scéna ze Sionu je nepřekonatelná. Hudba (Fluke-Zion) :) Mnohem lepší než Revolutions.

Matrix Revolutions (2003)

Nejslabší z celé trilogie, nicméně se zde vše aspoň rozuzlí. Druhá půlka již vtáhne do děje víc...Triky sice opět na vysoké úrovni..ale přišlo mi to jako honba za výhrou války a nic kromě toho. Takový silnější průměr.

Listopadová romance (2001)

Nádherný příběh z obyčejného života..toto se prostě může stát každému a už to mě u filmu nejvíce zaujme....dokonalé herecké obsazení Keanu Reeves a Charlize Theron dokonale dokresluje smutný příběh...ukázka jak si lze také užívat života a ne pořád jen žít pracovním životem a nevážit si obyčejných věcí.....bohužel to člověku dojde až kdy je nemocný, a chce si užít poslední chvíle....no brečím pokaždé. I když nemusím romantické filmy ,tak tento mě stoprocentně dostal. Hudba taky 100%, soundtrack doporučuji. Kdybych mohla dát více hvězd, tak dám maximum. :)