• Thriller

Kostka 0 (2004)

Když už Riley vsadil na vysvětlení dění v kostce, mohl také pojmout konec trochu konkrétněji. To by dostal o hvězu více!

Napoleon Dynamit (2004)

Je to ze života! Já měl přesně takového spolužáka. On není retardovaný. Jen odmítá přistoupit na všeobecně schvalované vzorce chování a zůstává vždy svůj. Divný jsme my všichni ostatní!!!

Striptýz (1996)

Zajímavé je, že zhruba až do oné jediné svlékací scény na lodi vypadal film velmi slibně, ale pak najednou zlom jakoby režisér odešel a oni vyhrabali někoho od soustruhu, aby to dodělal...

Revizoři (2003)

Zase tak skvělý film to nebyl. Průměr. Ale za pointu, která dost silně naznačuje, že kravaťák z Dopravního podniku měl pravdu, si zaslouží víc!

Rebelové (2001)

Příjemný film, na který se dají balit holky :)

Seabiscuit (2003)

I přes to, že jde o poměrně dlouhou metráž, autoři se pokusili do ní nacpat vícek děje, než unesla. Film se velmi roztříštil a i když mohlo jít o kvalitní snímek, působí nakonec nudně, protože se v takové rychlosti nemůžete se žádnou postavou sžít.

Marlene (2000)

Moc pěkný kousek, který Vám prozradí hodně o složité době a situaci, ve které byli všichni němci, kteří nesouhlasili s nacisty.

Quo Vadis (2001)

Vyzdvihnul bych výkon Lindy a naopak odsoudil do nebe volající neherectví Kubackiho. Jinak průměrný film, který mě neurazil.

Švindlíři (2003)

Průměrný film (na 3 hvězdičky), který bohužel až ke konci nabere velké obrátky (na 5 hvězdiček).

Spider-Man (2002)

A to jen za ten polibek. Nominuji jej na "Nezapomenutelnou scénu".