Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 4 body
matobystro
Martin Bystrianský
Detva, Banskobystrický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Slovensko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Cena za něžnost
(1983)
Trest smrti oběšením
(1968)
Hoří, má panenko
(1967)
Moulin Rouge
(2001)
Sedm
(1995)
La La Land
(2016)
Duet
(2014)
Diktátor
(1940)
Velká nádhera
(2013)
Balada o Vojtovej Marine
(1964)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
AveSive
ZajmonP
klucofuk
nicablanca
marker023
TeddyBearik