Umučení Krista (2004)

... keď premietali tento film ešte v predpremiere vtedajšiemu pápežovi Jánovi Pavlovi II, tak po skončení filmu vyšiel zo sály a povedal: ,,Presne takto to bolo." Ján Pavol II mal ten dar že to celé precítil, precítil posledné hodiny Krista. A Mel Gibson to zachytil tak aby to mohol precítiť každý, James Cavaliez to chcel zahrať tak ako svoju životnú roľu a to sa mu podarilo. Pri tomto filme netreba pozerať na vizuálnu, technickú alebo hudobnú stránku filmu tento film sa musí precítiť. A preto že som kresťan a dobre poznám krížovú cestu ale aj život Ježiša tak som tam nebadal ani jednu chybu. Amen....

Nebezpečný náklad (1988) (pořad)

Akurát teraz to skončilo na STV 2. Vyskitli sa tam skoro všetky piesne z albumu Nebzpečný náklad. A vtedajšie pomery slušná zábava.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Čítam tu dobré komentáre ktoré majú peknú myšlienku k tomuto seriálu. Ale načo veľa slov, stačí si to pozreť a porozmýšlať ako to ozaj bolo počas vojny. Od prvej epizódy až po tu poslednú som bol aj ja členom roty E. Prežíval som to s nimi od výcviku až po koniec vojny. Seriál je aj na 6 hviezdičiek ... Najlepšia časť je asi číslo 9 kde vojaci objavia koncentraný tábor. Ale to som sa už rozpísal. Speilberg, Hanks a všetci ostatný ďakujem za ukážku krutej vojny. ,, Povedz mi dedo bol si hrdina ? ,, Nie ale slúžil som v rote plnej hrdinov." ....

Pán času (2005) (seriál)

Doctor Kto ? ... Naj časti: 01x06, 01x08, 01x09-10, 02x04, 02x08-09, 02x13, 03x08-09, 03x10, 04x08-09, 04x10, 05x04-05, 05x10, 05x11, 05x12-13, 06x01-02, 06x04, 06x07-08, 06x13, 07x01, 07x05, 07x14. Špeciálne diely: Vianočná invázia, Vody Marsu, Koniec času I-II, Jedenásta hodina, Vianočná koleda, Snehuliaci.

Smrtonosná past (1988)

Sakra, to je tak dobrý film že som ho videl asi tri dni za sebou. Bruce willlis ktorý hadže hlášky jedna za druhou jeho nerozvážnosť ma preniesla priamo do Nakatomi plaza.

Hra o přežití (1994)

Troška ma sklamal ten koniec ale v celku dobrý film. Nechápem jedno: ako sa dostal Ice-T z divočiny kde ho lovili do mesta.

Mezi námi děvčaty (2003)

Film ktorý ma príjemne prekvapil hneď od začiatku. Skvelý zamotaný dej a dobré výkony Jamie Lee Curtis a Lindsay Lohan.

Leon (1994)

Jednoduchý a napínavý film so skvelým scenárom. Film zaujme hneď od začiatku. Skvelé výkony hlavných hrdinov a rozhodne jeden z najlepších akčných filmov čo poznám.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May a STIG títo chlapíci my ukázali čo je to motoristickí svet. Super autá, nápadité testy a super špeciálne diely. Od ôsmej série je to bez pochybi najlepšia motoristická show na svete.