Osvícení (1980)

Mistrovske dilo 😈😈😈

Tango a Cash (1989)

Hele ten hajzl je můj. A co mám teď podle tebe jako dělat? Na to ti seru 😂😂😂. Luxusni hlasky, skvela hudba, ustredni duo Stallone /Russell se vyborne doplnuje a hasteri, vedlejsi podpurne rolicky potesi a na Teri Hatcher je krasny pohled. Za me ctyri hvezdy a spokojenost. Rambo je trouba 😂😂😂

Cobra Kai - Série 1 (2018) (série)

Dlouho jsem se tomuhle serialu vyhybal, bo jsem myslel ze to nebude nic moc ale opak je pravdou. Dostal se mi do rukou luxusni seros s odkazem na puvodni trilogii Karate-kid a ja si to uzival dil od dilu vic a vic☺️. S Danielsana je bohaty podnikatel ktery ma temer vse, kdezto s Johnnyho je instalater ktereho porad pronaaleduji vzpominky na osudny finalovy zapas. William Zabka ktery ma ceske koreny ukazuje ze je dobry herec a ma velke charisma. Prvni serie za me 100%

Link (1986)

Nebylo to vůbec spatne opičák byl pěkný psychous a na Elizabeth Shue je radost se podivat.plus dobra role mého oblíbence Terence Stampa a dobra hudba Jerryho Goldsmitha. Takže za mě 70%

Terrifier (2017)

Jedním slovem....dokonale.vyborny mix hororu a komedie.Klaun Art je odporný brutální a rad vrazdi.za me nejlepší vraždící klaun a Pennywise ať se jde zahrabat.95%a plna palba

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Nevím proc ale tenhle díl se mi líbil.Trio Kříž,Matásek a Vaculík opět nezklamalo návrat postav z původních dílů potěšil Venoš Sahulak Písařík Vendulka utesitelka atd.Kdo je pro me legenda tak to je Josef Somr i ve svem vysokém věku je výtečný a svým hereckym výkonem všechny převyšuje. A na Lindu Rybovou je slast koukat ta bude vždycky vypadat jako děvčátko. Za mě spokojenost.

Věc (1982)

Vynikající skvělý horor spolecne s Vládcem temnot nejlepší film Johna Carpentera.skvely Kurt Russell,vynikající triky tehdy 22 leteho! Roba Bottina a nesmím zapomenout na skvěle mrazivou hudbu mistra Ennia Morriconeho.jeden z nejlepších hororu co jsem viděl.zase prohravas hlupacku.vas tah jezdec na A1 muj tah na krále. Podvadis svine!

Věc: Počátek (2011)

Docela solidní prequel ke kultovní Věci Jendy Carpentera.od začátku az do konce se pořád něco děje,neustále dochází k proměnám ktere jsou sice dobře udelane nicméně v porovnání s Věci z roku 82 dostávají na prdel.Mary Elizabeth Winstead je sice hezounka ale druha Sára Connorova nebo Ellen Ripleyova z ni nebude.z čeho me ale ovšem naskočila prijemna nostalgicka husí kuze byl samotný závěr a nás velice známý hudební motiv legendy Ennia Morriconeho.takze za mě spokojenost a 71%

Exterminátor (1990)

U me srdeční záležitost.i když je film vykrádáckou Terminatora zejmena na konci tak šlape jak má. Hudba výborna masky slusny na rozpočet hlášky perfektní ja si nemůžu stěžovat

Cesta bez návratu (2017)

Na tenhle film inspirovány skutečnou udalosti sem byl hodne zvedavy.Arnie opět v dramatické roli ukázal ze zraje jako vino svou postavu zdrceneho muze který prisel o svou rodinu a který veme spravedlnost do svých rukou zahrál vice nez dobre.sledujeme dve naprosto odlišné dejove linky dvou muzu kterým jeden okamžik změnil životy.po dlouhé dobe se ukazal Arnie odhaleny a na to kolik mu je je ve vyborne kondici.mistami sice zdlouhave a par nelogicnosti ale jinak sem spokojen a závěr mrazivy.shlednuto dne 9.4.2017 v originalnim zneni s titulky.za me čtyři hvězdy a 70%