Sejměte Cartera (2000)

Jelikož jsem neviděl původní snímek,tak nemoho porovnávat.Ale mě se tenhle filmeček docela líbil.Sly hraje tak jak jsem od něho zvyklý,Mickey Rourke tu je dobrej slizoun a z Michaela Caina se tu nakonec vyklube taky pěknej hajzl.Některé scény jsou tu zrychleně natočené,ale to mi zas tak až moc nevadí.Takže můj verdikt zní,že je to docela dobré béčko.PS:A Rachael Leigh Cook je opravdu hezounká.

Brána II. (1990)

Ale nakonec proč ne.Scény kdy se všechno změní v hovno docela ujdou,masky jsou taky fajn a hudba je taky dobrá.Takže jsem nebyl ani moc zklamanej,takovej průměrnej horor na pozdní odpoledne.

Vlk (1994)

Jack Nicholson je prostě démon.

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu (1988)

Wau tak tohle jsem nečekal!!!NOES 4 je perfektní horůrek,Renny Harlin se opravdu předvedl ve skvělém světle.Film je opravdu místami hrůzostrašný a krvavý.Hrdinové mají kolikrát nehezkou smrt(u mě zcela jednoznačně vyhrává přeměna Debbie na švába,to je fakt chuťovka),Freddy zde dokonale hláškuje,hudba je skvělá a úvodní písnička kterou zpívá mj Kristen je taky dobrá.Když jsem to viděl prvně v televizi o půlnoci tak jsem málem neusnul a trvalo mi to dost dlouho,než jsem konečně zavřel oči.Příběh se mi také líbil,smrt Freddyho byla skvěle udělaná a Alice se mi taky líbila.Pro mě je to spolu s jedničkou a trojkou jeden z těch hororů na které se vždycky strašně rád podívám.Takže za mě krásných 80%.

Vlk a beránek (1980)

Tak tohle je vynikající komedie se vším všudy.Příběh je skvělej,dialogy jsou perfektně napsany,hudba je taky dobrá a hlášky padají jakou houby po dešti.A když k tomu připočítám vynikající dabing Borise Rosnera v roli Kukačky a Stanislava Fišera v roli Leona,tak ten film prostě nemá chybu.Viděno po strašně dlouhé době a z původních čtyř hvězdiček dávám plný počet.PS:Nejvíc mě rozesmála hláška u večeře.Kukačka:To jsem se jednou doma vsadil s kamarádem jen tak,že sním chleba celej namazanej hovnem.A sázku jsem vyhrál!!!!:-):-):-).Krásných a zcela zasloužených 95%

Zlaté dítě (1986)

Není to zase až tak špatný,ale Beverly Hills Cop to není.Sem-tam se tu najdou vady na kráse,Eddie prakticky celou dobu nezavře hubu(i když někdy má slušnou hlášku) a masky stojí za prd.Zase na druhou stranu na tu mladou tibeťanku se hezky koukalo a scéna v bludišti když jde Eddie se sklinkou vody je taky dobrá.Takže nakonec takový průměr.

Těžko ho zabít (1990)

Psal se začátek devadesátých a strýček Seagalů byl ve formě.Tento film řadím mezi ty jeho lepší,kosti praskají o stošest a Steven si u toho libuje.Když k temu připočtu Kelly LeBrock,dobrou hudbu a překvapivě docela dobrý dabing tak to máme za tři.PS:Bobby Sixkiller zrovna moc hezky neumřel:-)

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

A toto bylo jako co???Takhle to dojebat!!!Ten borec co hrál toho Jessieho,tak ten mi lezl krkem celej film.Jediný kvůli čemu jsem to dokoukal byly skvěle udělané masky a hudba byla taky dobrá.Ještě štěstí že za dva roky vznikl pro mě jeden z nejlepších dílů celé série.Dvě hvězdy a víc ani fň.

Noční můra v Elm Street (1984)

Skvělý horor ze kterého mě mrazí v zádech i po několikátém zhlédnutí.Uvodní melodie je fakt mrazivá a husí kůži nahánějící.Klobouk dolů před Robertem Englundem,ten si tu roli přímo vychutnával a když sejmul Johnnyho Deppa tak to byl fičák.Jeden z nejlepších hororů co jsem viděl.

Rocky V (1990)

Po skvělé čtverce přichází vystřízlivění,ne nadarmo bývá tenhle díl považován za nejslabší.Příběh se někde ztratil,hudba která byla zatím skvělá je taky nějaká odfláklá,Tommy Gun je neslanej nemastnej.Pro mě zklamání.