Violet Evergarden (2018) (seriál)

Upřimně je to serie s hlubokou myšlenkou, ke které se musí každý divák sám probrat. Nejedná se o serii, která vás musí do sebe vtáhnout na stovky dílů. Jedná se o serii pocitů, myšlenek a absolutní absence nějaké hlavní zápletky. Celá serie je totiž jen úvodem do života odhozeného štěněte, které se snaží najít svoje místo, kolikrát s pocitem, že díly na sebe absolutně nenavazují.

Lovci trolů: Příběhy z Arkádie (2016) (seriál)

Fakt to těm dětem závidím, být mi 9 let tak to žeru takovým způsobem, že se nebavím o ničem jinym. Tak skvěle napsaný příběh s bandou opravdu sympatických a skvěle napsaných postav tu dlouho nebyl a čert to vem, že jsem dospělý, i tak jsem si to užil a tlačim slzu za Antona a další serii co nebude.

Cobra Kai (2018) (seriál)

Tenhle klenot docení bohužel jen starší generace, která není plná "pussies" jak by řekl hlavní protagonista. Je to až ironicky jak z béčkového předchůdce dokázali udělat kvalitní show plné nostalgie, ale především plné skutečností dnešního světa. Nedokážu pochopit jak jsem na tuhle show mohl narazit náhodou a jak je sakra možny, že visí někde zakopana v YoutubeRED.

Déšť (2018) (seriál)

Pokus to byl dobrý, nicméně se to nepovedlo. Seriál má tolik logických a scénářových děr, že prostě není možné se na to koukat v kuse a neklepat se do hlavy s myšlenkou jak velká zhovadělost to je. Trailer přitom nabízel něco naprosto jiného než byl výsledný produkt.

Batman Ninja (2018)

Kratka recenze: Drogy jsou špatné Áno.... a to myslím zcela upřímně

Avengers: Infinity War (2018)

Jestli něco nenavidim tak jsou to cliffhangery a to přesně tenhle film udělal, jinak bych z fleku dal pět hvězd. Raketovy vyvoj některých postav pro potřeby dalších filmů byl rozhodně potřeba a je to konečně poprve kdy si Marvel nebál ušpinit ruce, jak to ovšem dopadne v závěru v druhém díle je věc druhá. O to víc zde byl brán důraz na to, že Avengers se budou formovat nově a někteří původní prostě už hrajou druhé housle, nebo se do filmu nedostali vůbec. Easter egg v podobě odkazu na Marvelackou roli Hugo Weavinga mě taktéž potěšil a jsem zvědavy jak to dopadne příště.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál) odpad!

Proboha už ne. Po 4 seriích je to dokola pořád to same. Jedna "hodna" grupa najdu tu "zlou" a pak se nemají rádi, xyz dílů o tom jak ti hodni jsou hodní a zlý jsou prostě zlý a bum konec... Tahle recyklace si zaslouží ukončit a ne pokračovani!

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Update: Po zhlednutí třetí serie upravuju hodnocení (zvýšením) a trochu zklamaně konstatuju, že nabrané tempo a dospělejší scénář mohl být už od samotného počátku tohohle seriálu. I přes fackoidní obličej Dr.Smith musím říct, že její promění je něco, na co se vyplatí čekat a v závěru má pak divák pocit, že se jedná opravdu o lidskou bytost, která si prošla snad vším co jde. Vztah kluka s robotem se rozvinul také do rozměrů, se kterými mohli tvůrci vytasit už dřív a některé epizody opravdu zvedly laťku. Rodinné drama ve vesmíru končí s otevřenou náručí pro možná pokračování a po otřesné 2. serii je 3. serie všelékem, který mi mnohem zlepšil náladu.

Rampage Ničitelé (2018)

Na totálně unuděnou sobotní noc to celkem ušlo. Akční popcornovka pro nouzi když už jste všechno viděli

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Tohle by měl vidět každý kdo rád vzpomíná na zlaté časy dětství, protože o tomhle celý film je - o návratu k tomu dobrému na co vzpomínáme.