Riskuj! (2002) (pořad)

Najslabší článok bol vždy rozhodne moderátor. Pišta to proste nevie.

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad)

Od nudy som si zopár častí pozrel, ale nie je to nič, na čo by som v TV striehol.

Country estráda (2001) (pořad)

Pitkin je absolútny BOH !! Lenka Plačková a Ivan Mládek spolu s ďalšími sú taktiež skvelí komici.

Politické harašení aneb S politiky stále netančíme (2001) (pořad)

Celkom milá a zábavná relácia s perfektne sa dopĺňajúcou dvojicou Šimek-Bubílková, ale pre mladších divákov radšej tak nie. Je to celkovo inteligentný humor s politickým zameraním. Niektoré vtipy sú fajn, iné zase nasilu. Časom to dosť omrzí a relácia sa stáva otravnou.

Čundrcountryshow (1994) (pořad)

Perfektná zábavná relácia so skvelým Ivanom Mládekom, ktorý ma vie vždy pobaviť svojimi vtipmi a humorom.

Santa má bráchu (2007)

Trápnučká americká kravinka, pri ktorej by ma v kine určite vystrelo, DVD bohato stačí. Pre menšie deti to môže byť jeden z naj vianočných filmíkov, ale pre starších utrpenie. Vaughn je síce komediálny herec, ale byť ním, preorientoval by som sa už konečne iným filmovým smerom. Herecké obsadenie je tu dosť nabité a tým pádom aj z časti nevyužité. Je to taký iný Santovský príbeh. Je to síce pekne a draho natočené, rozpočet určite nebol najmenší, ale to z filmu nerobí kvalitný film. Kŕčovitosť nie je jediným mínusom, herci nezahrali bohvieako, réžia sa tiež nemá čím chváliť a celý scenár je len veľký žvást, ale niekomu sa to môže páčiť. 45%

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Ďalší z nezabudnuteľných filmov v histórii kinematografie. Ani by človek neveril aké divadlo sa dá rozohrať v hodinke a pol a v uzavretej miestnosti s dvanástimi ľudmi. Je to jeden z najzáživnejších filmov s nezáživnou a pre mňa nezaujímavou témou čo som kedy videl. Všetko sa to odohráva v jednej horúcej miestnosti v jednom veľkomeste počas toho najteplejšieho dňa v lete. Celý film je len kopec kecov, ale každý dialóg má niečo do seba a nudiť sa nestíham, takisto nebehám myšlienkami inde pretože film si ma podmanil naplno. Z filmu mám skvelé pocity a každému môžem len doporučiť. Kameraman sa príliš nemusel pretŕhať a všetko tu krásne ladilo. Herci zahrali dobre a počas krátkej doby sú vystihnuté aj charaktery postáv. Veľmi zaujímavý počin a skvost medzi filmami. 92%

Sedm mečů (2005)

Rozbeh bol určite zaujímavý, ale postupom času film strácal prehľad a drajv. Nastúpil rad nudných scén a zdĺhavých pasáží, v ktorých aspoň mohli viacej ukázať charaktery postáv, ale to sa príliš nepodarilo a tak som mal až do konca filmu z toho chaos ako sa patrí. Veľa domýšľania a viacej obraznosti mi zrejme neprospieva, no v Ázii majú zvláštny štýl rozprávania príbehu. Chcelo by to viac priamočiarosti, jednoduchosti a určite okresať o nejaké tie minútky. Inak bolo vidieť, že na projekt vyčlenili slušný rozpočet, čo bolo vidieť na prekrásnej kamere, nádherných filtroch a podarených akčných či bojových scénach. Prvky fantastiky mi neprekážali. Inak som čakal od filmu o dosť viac a keby som bol viacej nasratý, tak dám ešte nižšie hodnotenie. 55%

96 hodin (2008)

Strhujúce, kruté, surové, príťažlivé, svižné, charizmatické, prekombinované, dosť krátke a hlavne z veľkej časti dosť prehnané. Film má neuveriteľný drajv a určite by mu takých 20 minút prospelo, ale aj tak je to skvelá akčná jazda, pri ktorej moc držím všetky palce sympaťákovi a drsňákovi Liamovi. Ten ide do všetkého s veľkým nasadením a zvláda všetko s neuveriteľným prehľadom. Asi pri ňom stála šťastena, inak by sa ledva dostal ku kroku číslo 1 alebo kroku č. 2. Je to taký Bourne po výslužbe, ale stále mu to páli. Proste je to moc fajn film a akčňárna, na ktorý sa budem vždy tešiť. Rozhodne sa je na čo pozerať počas celej krátkej stopáže. Vážne som premýšľal aj nad plným hodnotením, ale predsa to bolo všetko moc prehnané a výsledok dosť nereálny, alebo teda určite nedosiahnuteľný. 96 hodím vrelo odporúčam. 85%

Rozsudek smrti (2007)

Hlavne vďaka Jamesovi Wanovi a skvelému Kevinovi Baconovi sa mi film naozaj páčil.Je to kvalitne natočené, aj keď trocha ohratá, no dobrá zápletka, ale celý film je pekne zrozumiteľný a ubehol mi strašne rýchlo, čo je škoda. Herci sa naozaj snažili, Kevin Bacon uštedril silnú a efektnú odplatu. Akcia je moc fajn, scény sú mrazivé a surové. Bitka večer v dome bola božia a mrazilo ma pri nej. Podobné thrillery sa mi moc páčia a mali by ich točiť čo najviac, hlavne ak majú dobrú zápletku a atmosféru ako v Rozsudku smrti. Dlhšie som hľadal mínusy, kvôli ktorým by som dal priemerné hodnotenie, ale neúspešne. Túto cestu za pomstou si rád zopakujem. 76%