ZnalecH

ZnalecH

okres Hradec Králové

6 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Sexbomba od vedle (2004)

  Nevím, jak to tenhle film udělal, ale okamžitě se dostal na seznam mých nejoblíbenějších filmů. Že by to bylo krásnou Elishou Cuthbert, nebo packalem Emilem Hirschem? Abych byl upřímný, tak je to jedno. Já ten film miluju. V průběhu mi naskakuje husí kůže a i když mám špatnou náladu, tak mi vykouzlí úsměv na tváři. A co chtít více?

 • poster

  Millerovi na tripu (2013)

  Já absolutně nechápu, jak to tato komedie dokázala, ale bavil jsem se každou minutu (teda až od půlky). Na začátku se sejde naprosto nesourodá 4, která má jen jeden společný cíl - získat velkou sumu peněz. Vypadá to, že se nikdy neshodnou, ale nakonec se dokáží "usmířit". Myslím si, že nejlepší jsou asi herecké výkony. Jennifer nezklamala a další hlavní herci mě překvapili. A přestože napodruhé film nebyl až tak zábavný jako poprvé, tak jsem stále nanejvýš spokojen.

 • poster

  Pretty Woman (1990)

  Tak mi po hodně, ale opravdu hodně dlouhé době tekly slzy po tváři z filmu. Skoro žádný film mě nedokázal takto ... Nejlepší film Julie Roberts. Poprvé v životě nemám slov.

 • poster

  Forrest Gump (1994)

  Film skrývající životní pravdu. Člověk nemusí být nejchytřejší, aby byl úspěšný. Nepotřebuje ani spoustu peněz k tomu, aby byl šťastný. Svět je malý a cesty boží jsou nevyzpytatelné. Stále se rozcházíme a nikdy nevíme, kdy nás osud zase svede dohromady. Hlavní věcí je, najít si svou cestu a té se držet. Proto je Forrest Gump tak úspěšný film. Protože nic neskrývá a neobsahuje nic, co by nebylo reálné. To mě zaujalo a kvůli tomu je i jedním z mých nejoblíbenějších filmů.

 • poster

  Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

  Na začátku jsem si říkal, že pokud se mi film bude líbit alespoň jako úvodní píseň, tak má splněno. A neptejte se mně, jak to skončilo. To je ostatně vidět na mém hodnocení. Bez přemýšlení bych tento film srovnal s Pretty Woman. Opravdu velkolepá a nezapomenutelná podívaná.

 • poster

  Chyť mě, když to dokážeš (2002)

  Naprosto geniální a promyšlený film. Příběh o tom, že všechno je možné. O tom, že každý zločin, ať je sebelepší a sebepreciznější, je jednou po právu potrestán. Tento film mi mnoho dal a inspiroval mě ve spoustu věcech i do života.

 • poster

  Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

  Film nabitý akcí, dobrodružstvím a trochou té nadsázky. Pokud u takhle dlouhého filmu neusnu a hodlám se na něj podívat znovu, tak nebudu šetřit ani na hodnocení.

 • poster

  Poslední samuraj (2003)

  Úžasný film, kde jsem si užíval každou chvíli. Mám samuraje ve velké oblibě. Líbila se mi hudba, která přesně seděla k tomu rozjímání nad životem, hledání životního klidu nebo k fantastickým soubojům s meči. Abych se přiznal, tak více uznávám staré zbraně a o těch nových nemám valné mínění. Tím více se mi film líbí, protože pokud někdo dokáže sebrat odvahu a jít proti nim, tak má můj respekt.

 • poster

  Wanted (2008)

  Miluju blbosti. Pokud je blbost dobře vymyšlená, dobře režírovaná i dobře zahraná, tak jsem v nebi. A tento film všechny tyto podmínky splňuje. Asi záleží na tom, jestli vám sedne, protože pokud se nad tím zamyslíte, tak vám dojde, že je to podprůměrný americký film. Ale pokud ne... Kromě toho si rád ve filmech hledám myšlenky do života. Volba je na vás - budete vlky nebo ovcemi?

 • poster

  Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

  Proč má každý z nás jiný názor na film? Asi to bude proto, že jsme každý zcela jiný. Každý vidí sám sebe v jiném filmu a to, co se jednomu na filmu líbí, ten druhý zkritizuje. A toto je film, který mě zasáhl. Už od počátku jsem se vžil do hlavní postavy a našel jsem mezi námi mnoho společného. Našel jsem tam spoustu věcí, kterých bych se měl vyvarovat a několik věcí, na které bych neměl zapomínat. Od půlky jsem myslel na další díl, který to bohužel nemá. Takže film, který jsem si užil a k tomu mi dal spoustu rad do života.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace