Polnočná omša (1962)

Opravdu povedené válečné drama s tuhou, tísnivou až hrobovou atmosférou.

Křížová vazba (1990)

Dalsi nepravem zapomenuty film s vybornym hereckym obsazenim a s prolináním dvou svetu, hudba, zabery a natáčení např. v Úštěku. Chata tvrdá práce aletní atmosfera...Perfektni vykon krom Dlouhého i Brzobohatý a Čepek. Ja ty vase cerveny knizky tak nenavidim, no jo ale mas se z nich dobre...Hrozne rychlej skok z chalupy s flaskou v ruce do "dospelackeho" zivota.Je pravda, ze ke konci uz mi vývoj postav prijde dosti zvlastni.

Klec (1990) (TV film)

Velice zdarile a ztisnene drama z protektoratu a vlastne skoro z jedne mistnosti...

Oddechový čas (1977)

Moc nechápu úroven hodnoceni...Je to kráasny pribeh z pracovniho i soukromeho zivota cloveka s exceletním Brzobohatým.

Můj otec a ostatní muži (2003) (TV film)

5 minut exilu jedne prazske bohemske novinarky co se nevychrape jen s mrkvickou, protoze je jeji tata.

Křehké vztahy (1979)

Opravu neprávem zapomenuty film s Vladimírem Kratinou v hlavní roli ...z prostředí těch horskejch hotelů...

Zbabělec (1961)

Kazdy nemuze litat po lese s automatem. Jinak se zde da ocenit pohled na nemecke jenotky v blátě unavené válkou.

Zlatá reneta (1965)

Ono by to nebylo tak špatný, jen kdyby to nebylo tak moc psycho prolínací...pak v tom má člověk hokej. taky jsem doufal, ze mne nekdo vymysli zivot.

Zbabělec (1977) (TV film)

On tohle uz nikdy nikdo nenatoci, i tou kamerou, filmem atd. Je to vsudypritomna valka, vojaci v obnosenejch uniformach...vesnice, strach a detske predstavy a sny o válce a o celem svete. Lide se deli na dobre a zle...a do toho baba vladne po vsi.