Jízda (1994)

Naprosto vynikající film. Hudba je úžasná a hlavní tři postavy...super výkon. Je to Jízda se vším všudy.

T.M.A. (2009)

Koukat se na to po půlnoci na chalupě, kde v okolí není ani živáčka, není asi nejlepší nápad. Ale zase to velmi umocnilo atmosféru filmu, jen jsem se bála potom jít spát a zhasnout, protože pak byla všude t.m.a :) Film je to pěkný, zajímavý a rychle utíká, jen mě trochu zklamal závěr.

Pelíšky (1999)

Film, na který se koukám pokaždé, když jde v televizi. Žánr komedie/drama sedí. Během filmu se směju a bavím se a v závěru mám na krajíčku a prožívám s postavami jejich těžké období. Donutil ? Donutil nás k smíchu. A i ostatní postavy se činily, např. pan Kodet je v tomto filmu nezapomenutelný a Bolku Polívkovi ani nemluvě. "Maminko ty nám jenom hoříš" :-)

Nymfomanka, část II. (2013)

Když jsem odcházela z kina po shlédnutí 1 dílu, pořád se mi vracely myšlenky na to co jsem právě viděla a nutilo mě to o tom přemýšlet. Bohužel po shlédnutí druhého dílu se tak nestalo a z kina jsem odcházela trochu zklamaná. Některé scény bych zkrátila na polovinu a některé vypustila úplně. A stále nevím jestli se mi závěr filmu líbil nebo ne..

Nymfomanka, část I. (2013)

Námět a následné převedení na filmové plátno hodnotím velice kladně a to 4*. Lars von Trier nezklamal. Führe mich a scéna s Umou Thurman? Naprosto super!!

Šakalí léta (1993)

Skvěle natočený film. Výkony herců jsou vynikající. Hudba je geniální a nesmrtelná. Co víc dodat?

Hra o trůny (2011) (seriál)

Než jsem tento seriál začala sledovat (1 řadu), věděla jsem jen, že to má být scifi a že je podle knížek. Ale musím říct, že moc scifi to teda nebylo, pokud nepočítám draky a modrý lidi za Zdí. Seriál se mi moc líbil, doba středověku byla pěkně zobrazená, postav tak akorát. A zápletka, tedy spíš zápletky se mi líbily a zcela mě vtáhly do děje.

Vlčí bouda (1986)

Tento film jsem viděla prvně asi před 12-14 lety a tehdy mě jakou malou holku zaujal dějem z oblasti „scifi hororu“. Byť jsem si z něj už mnoho nepamatovala, když jsem ho zahlídla v tv programu, věděla jsem, že ho chci vidět znovu. A musím říct, že je to pořád film, který zaujme. I když musím říci, že kdyby zloducha hrál pouze pan Macháček sám, vůbec by mi to nevadilo a dle mého názoru by to filmu možná i prospělo. Přesto hodnotím vlčí boudu jako skvělý film. A vidět ho u nás na chalupě v zimě, asi bych jen tak ven nešla :-) leda by svítilo sluníčko.

Ztraceno v překladu (2003)

Z tohoto filmu jsem na rozpacích. I když mám oba herce, coby hlavní postavy docela ráda, tak v tomto filmu jsem z jejich výkonů trochu zklamaná. Děj ubíhal pomalu a někdy byl pro mě až nudný. I když scéna s reklamou na whisky byla skvělá. Možná, že až si to pustím příště, a bude na to lepší nálada, tak to budu vnímat a hodnotit jinak.