• Rodinný

Život je krásný (1997)

Život je přece krásný, i když jste v koncentrační táboře jako židovské dítě... Stačí, aby jste měl milujícího tatínka, který pro vás připravil tak báječnou hru, na jejímž konci se za odměnu projedete na tanku a potkáte se svou maminkou. Není na světě větší člověk než-li ten, který za toho kterého miluje, je ochoten položit i vlasní život...

Forrest Gump (1994)

Má cenu psát 2365. komentář? Snad jen kvůli připomínce jedné z nejdojemnějších scén všech filmových dob: "Forrest je moc chytrej..., Jenny, ... byla bys na něj pyšná jako já... on ti... napsal ti dopis... já ho prej nemám číst... nepřál si to... takže ti ho tu nechám. Jenny... nevím jestli máma... nebo poručík Dan... nevím jestli...každej má...svůj osud,... nebo jestli... nás jen tak unáší větřík... přece snad... možná obojí... možná je to obojí najednou... aspoň občas. Je mi smutno,... Jenny.... kdybys cokoliv chtěla,... jsem tady blízko." https://www.youtube.com/watch?v=8Q_lgXpuWKA

O Malence (1994)

Český dabing (Korn, Bílá aj.) je perfektní a minimálně jednu * přidává.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Moje hodnocení je strašně neobjektivní, protože jsem se nikdy nepřinutil shlédnout film až do konce, takže nevím, jestli, řečeno spolu s Cimrmanem, je druhá půlka stejně slabá jako první... ale rozhodně nechci nikomu sahat na kult. (Jak se u nás říká: Někdo má rád vdolky jiný holky.) Abych ale dostál změněným pravidlům - hodnocení ruším.

Řád (1994)

Zachovej řád a řád zachová tebe...

Televizní noviny (1994) (pořad)

Televizní noviny - dlouhodobě nejsledovanější zpravodajská relace, Babovřesky - v poslední době nejnavštěvovanější film, Miloš Zeman - první prezident ČR zvolený všelidovým hlasováním. Kontrolní otázka: Co to má společné?

Zázrak v New Yorku (1994)

Komentáře a body (hvězdy) jdou občas proti sobě, zatímco tady x lidí píše: mně se to líbilo, krásný vánoční film - a dá 3 * v případě např. Hobita x lidí píše: slabé, rozvláčné, natahované atd. - a dá 4-5 *. Někdy bych taky potřeboval půl* (70 %), ale u tohoto filmu si stojím za svým: dobrý film 4*, průměrný 3*.