• Krátkometrážní

Nova je s vámi (2020) (pořad)

Vlastně neustále opakované to, co slyšíme a čteme 18 hodin denně. Za mě další zbytečný pořad, který jen dělá bordel v programu.

Addamsova rodina (2019)

Tohle nebyla Addamsova rodina ani náhodou. Ve srovnání s filmy s Anjelicou (původní černobílou jsem neviděla) nevtipné, neroztomilé, neděsivé, nemrtvé. Pohádka pro děti o vychrtlých bárbínách a nějakých kuželkoidních lidech. Nelíbilo. Ale hudba byla občas fajn.

Jak Honza ke štěstí přišel (2015) (TV film)

Popis úžasný (neznám), zpracování docela zajímavé, ale vlastně stejné, jako asi všechny novodobé německé pohádky

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Beren vůbec ráda nemám, je nezajímavá, není ani krásná, telenovela má příšernou kameru a dialogy. První turecký počin, který hodnotím záporně.

SuperStar 2020 (2020) (pořad)

Hvězdička za Palův zpěv hned v prvním díle. Dále uvidíme. Březen – porotci mají absolutní hudební hluch, slyší něco, co tam není a naopak neslyší to, co tam opravdu je. "Poprvé v historii 5 porotců". Proč?! Složenina z moderátora (ne, zpěvák to není), herečky, někoho, koho bohužel ani neznám, Bagárové (která se chová, jak kdyby daný "zpěváky" stvořila sama a která mě dost uzemňuje svými /za mě/ hrozně neupřímnými a umělými proslovy, o jejích podivných outfitech nemluvím, na to by Nova mohla udělat jinou "soutěž") a Pala, který si to všechno musí trpět již od samých začátků téhle nesmyslnosti. Životní příběhy vládnou všemu a když jej nemáš dostatečně zajímavý, silný a dojemný, NEpostoupíš.