Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Krátkometrážní
  • Drama
  • Animovaný
  • Rodinný

Zajímavosti k filmům (35)

Přátelé (1994) (TV seriál)

Přátelé v číslech: 5 192 minut, 236 epizod, 25 povolání, 10 let, 9 svateb, 138 expartnerů, 6 lidí, 7 dětí, 5 měst, 4 byty, 1 epický příběh.

Velkolepé století (2011) (TV seriál)

Sídlo Klementa VII. je ve skutečnosti záběr na nádvoří českého zámku Český Krumlov.

Přátelé (1994) (TV seriál)

Když seriál skončil, pořádala Jennifer Aniston se svým tehdejším manželem Bradem Pittem večírek u nich doma. Během něj podávali víno, které si producent Kevin Bright šetřil od první řady Přátel. [Zdroj: Serialzone.cz]

Přátelé (1994) (TV seriál)

Před premiérou pilotního dílu, byli herci na večeři v Ceasers Palace v Las Vegas, aby si užili jejich „poslední den anonymity“. Později se tam vrátili, aby natočili opilou svatbu Rachel (Jennifer Aniston) a Rosse (David Schwimmer). [Zdroj: Serialzone.cz]

Přátelé - Série 10 (2003) (série)

Když skončila poslední série, všichni herci dostali kus chodníku, který byl před Central Perk. [Zdroj: Serialzone.cz]

Slunce, seno, jahody (1983)

Když přijíždí delegace s otcem Pláničky, běží parta pionýrů za auty. V následující scéně jsou již pionýři před auty.

Slunce, seno, jahody (1983)

Když cestující vlaku mají vyrovnávat, stoupnou si doleva po směru jízdy. Ze záběru, kdy vlak vidíme zespodu, lze vidět, že cestující stojí vpravo po směru jízdy. Poté se zas vracejí zleva.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Viggo Mortensen (Aragorn) jenom o vlas unikl smrti, když po něm vůdce skurutů v poslední scéně vrhne dýku. Aragorn tuto vykryl mečem, celý okamžik byl však improvizovaný. Oproti původnímu plánu, kdy dýka měla Mortensena minout, se totiž kaskadér příliš vžil do své role a Mortensen se musel skutečně bránit.

Přátelé (1994) (TV seriál)

Na úvodní znělce "I'll Be There For You" od The Rembrandts se podíleli také spoluautoři scénáře a koproducenti Marta Kauffman a David Crane.

Reklama

Reklama

Reklama