Spolubydlící (2011)

Leighton byla famózní, ne že ne. Asi není jednoduché zahrát fanatickou spolubydlící, která je psychicky narušená a posedlá. O Mince Kelly se to už říct nedá. Hezká tvář není vše, ale její herecký výkon teda nic moc. Co se týče námětu, tak co jiného bychom mohli čekat na vysokoškolské koleji. Psycho to bylo, to jo! Ale je to spíš takový lehký odvar, no.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Kdo by věřil, že přijdu na chuť malé žluté houbě téměř ve věku dospělosti. Čím jsem starší, tím víc mě baví pozorovat Spongebobovo žití ve velkém ananasu na dně moří. Neskutečně se bavím nad jeho zvláštností. Patrik je takový hlupák, čímž si dokáže získat veškerou pozornost. A neméně důležitý Sépiák, který mě baví jeho nabručeností a neustálou znuděností. Některé díly opravdu stojí za to, například když je záběr na Geryho ulitu, či Spongebobovy nohy. Nestalo se mi, že by mě nějaký díl nebavil.

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Kdo říká, že Spongebob je jen pro děti, asi ho neviděl. Žlutá, až moc veselá houba, která miluje nadevše dobrodružství. A jeho parťák růžová přitroublá hvězdice Patrik. Tahle dvojka je legendární. A konečně se nemusíme těšit jen na 20 minutovou stopáž, ale na celou hodinu a dvacet minut. Film je nápaditý, vtipný a skvěle se člověk při něm uvilní a zapomene na starosti!

Správní chlapi (2016)

Některé scény naprosto top, jiné zase nuda. Ale díky Ryanovi to dopadlo uchazejicně. Vesměs to bylo o ničem, a nebýt těch "par" scének, u kterých se řezal cely sál, tak by to stalo za dve věci .

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Za mě nic moc. Jsem někde mezi 2 a 3 *. Možná, že to k tomu patří, ale mě prostě vadilo, jak každou sebemíň vážnější chvilku zprznili vtipem, narážku, whatever. Od půlky filmu jsem teda ty vážný situace už nebrala v potaz, protože to prostě nemělo cenu. Sázelo se na roztomilost větve, drzých řečích mývala, a prostě to bylo o ničem. Neříkám, že to nebyla pěkná podívaná, ale kromě toho, že teď víme o taťkovi, mi to nedalo vůbec nic. Chtěla jsem víc akce, nebo něčeho, co se promítne v jiných marvelovkách a budeme si moci říct, jo, to bylo ve strážcích. Maximálně se můžu těšit na to, že někde (možná) bude ta zlatá pipina. Ještě, že jsem od toho nic neočekávala.

Super drbna (2007) (seriál)

Někdo tohle může brát jako pouze holčičí seriál o ničem, ale pro mě to byla závislost. Každý díl byl něčím, co vzbuzovalo mou zvědavost. Jednotlivé scény na sebe navazovaly a do každodenních strastí se dostávaly i jiné problémy, které se táhly celou sérii. A to je podle mě důležité, napínat diváka. Po celou dobu nás taky samozřejmě zajímalo, kdo že Gossip girl je. Závěr, tedy odhalení, bylo podle mě nedomyšlené, protože to vůbec nesedělo, ale co se dá dělat. A samozřejmě každý seriál jednou skončí. Ale možná to u GG bylo dobře, protože přece jen nekonečný seriál jako je Ulice je už moc. A navíc své postavy ztrácely půvab, evidentně se z nich vycucalo co nejvíc. Co si scénáristé mohli odpustit, bylo o 5 let později..

Světová válka Z (2013)

Už se samotným tématem je těžké se dostat do podvědomí diváků, vyjít na povrch, aby si vašeho filmu někdo všiml a vůbec se nějak prosadit. World War Z toho docílila díky skvělé propagaci a díky obsazení Brada Pitta, protože popravdě, kdyby tam Brad nehrál, kdo by se na film koukl, nepočítaje milovníky nemrtvých? Při prvních minutách jsem si říkala, že tenhle film bude šílená blbost, vždyť se všude začínají měnit lidi v zombie a jak jinak, hlavní hrdina se tomu snaží zabránit. Ale musím uznat, že scény, které mají tendenci být nepřehledné, byly natočené správně a dalo se na ně koukat a furt jste věděli, co se děje. Zlom nudnosti nastal v polovině filmu, kdy se prostor dostal naplno Pittovi. Jinak už mainsteramovské scény byly obohaceny výkonem úžasného herce, a tím se dostal film na průměrné hodnocení. Jednak mi přišla i zajímavá myšlenka o vystopování původce viru a nápad s vakcínou. Ale jinak průměrný film. Na 4 hvězdičky to zdaleka nevidím. Jsem spíš zklamaná, než překvapená.

Svět podle Mallory (2010)

Než začnu rýpat do nepoutavého scénáře, měla bych ohodnotit herecký výkon Kristen. Ona je prostě skvělá herečka. Tahle role ji neuvěřitelně sedla, byla přesvědčivá, bylo to úplně něco jiného, než nějaké Stmívání. Co se týče filmu, tak s ním to tak skvělé nebylo, do půlky filmu jsem jen seděla a očekávala, kdy už se něco bude dít. Pak už to bylo zajímavější. Do role Douga bych obsadila někoho jiného, ale co už..Za co jsem ráda, je za závěr. Nebyl to hotový happyend.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Není to zase až tak špatné, ale nejlepší taky není. Někteří herci prostě neumějí hrát a před kamery by chodit neměli. Že jsou dialogy prázdné by se dalo tolerovat, co chceme po seriálu s teenagery. Na druhou stranu oceňuji vždy nějaké napětí, i když se mi zdá, že tam je toho moc. V jednom díle posedlá žena, v dalším démon, pak zase lovci. Jde vidět, že v první sérii je úplně vše a možná je dobře, že další série není, protože co by bylo tam? Plus za Phoebe Tonkin, která hraje báječnou mrchu.