Kick-Ass 2 (2013)

Mám-li být upřímná, a to jsem vždycky, tak se mi 2 dost líbila. Teda pokud to shrnu jako celek. Pokud bych měla rozebírat do detailů chyby, poznatky a různé akce, vyzdvihla bych na světlo druhou polovinu filmu, která "nahonila" 4 hvězdy. První část stopáže totiž nebyla tak slavná, jak by se dalo čekat. Ty fajn rvačky plné hektolitrů krve totiž přišly až na scénu v druhé půlce spolu s Mother Fuckerem, latexovým magorem, a Hit girl, oh bože, její fialové vlasy a super úsměv, Chloe opět skvělá. A upřímně, oni dva ten film dělají takovým, jakým je. Kick-ass přišel o svůj super slovník, odhodlání a já Vám nevím, zkrátka to nebyl on. Takže jsem se těšila, jak se to rozjede. A zbytek filmu nezklamal. Super scény, akce, opravdu komiksové nesmysly, kdy zvracíte bílou šťávu. Obohacení filmu komiksovými rámečky, chaty a bublinami nebylo nutné, ale fajn. Jo, jasně, mrzely mě scény, které byly důvěryhodné asi tak jako saně v zimě, myslím tím scénu rvačky na dodávce, kdy bylo vidět, že zde byla pomoc počítačové grafiky, jakási myšlenka týmu neschopných superhrdinů, ale ve výsledku to stálo za to.

Klan Gucci (2021)

Slibně načatý příběh s nádechem humoru, který bohužel kvuli až zbytečně dlouhé stopáži ztrácel pozornost divaka, nebo alespoň tu mou. Možná to bylo tím, jak strašně nesympatická mi byla role Patrizie. Nebo možná tím, že nejsem milovník tehle vytříbené módy. Možná taky tím, že o Guccim vím jen to, že má dvě c a je to drahý. Celé by mi to dalo asi víc, kdyby to bylo prostě o hodinu kratší. Jinak to nebylo zas tak špatný. Hlavně herecké vykony Selmi (a to ji nemam rada), Adama a především Jareda, kterého jsem poznala jen díky očím, mě bavily a udělaly House of Gucci zajímavějším.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Pořad, který v televizi běžel, když jsem byla hodně malá. V dnešní době asi nic překvapující, když pořadu konkuruje Faktor strachu, Top Gear a jiné. Avšak Pevnost Boyard má něco do sebe. Je to zcela originální pořad s napětím. Není to pořad, na který bychom mohli zapomenout a snad každý, kdo uslyší tu úžasnou znělku, si vzpomene na to dobrodružství a lovení klíčů.

Klub výtržníků (2014)

Jakmile v tom hraje spousta mladých a -co si budeme povídat- pěkných britů, je to moje. Nejde o nějaký bůhvíjak úžasný film s hlubokou myšlenkou nebo tak něco. Ale svým způsobem je to fakt super. Jo, možná se to někomu bude zdát nudný, jak rozmazlení caparti chlastaj a ničí podnik, ale mně se natolik líbily herecké výkony a atmosféra, že mě tenhle prostinký děj dostal.

Kocour Bob (2016)

Už z prvních 10 minut jsem ten film milovala. Jsem kočkomil a přesně vím, jak ta stvoření umí dělat zázraky. Vím, jaké to je, když tu nejsou, a tak jsem sympatizovala a soucítila s Jamesem. Držela mu pěsti a fandila jim oběma. Cítila jsem z toho lásku a pochopení, a úplně mě to dojalo, až jsem si musela vzít do náruče tu svou malou bestii a dokoukat film s ní.

Kočka (2012)

Miley je jako herečka skvělá, i jako zpěvačka, ale do role drsné holky, co to umí se zbraněmi se mi vážně nehodí. Přišlo mi, že role jí nesedla. Příběh tuctový, velká parta namyšlených holek, hezký kluk, láska, zvrat a udobření. Teenegerovský film. Ale jako nouze v nudném večeru asi fajn. Na pobavení stačí :).

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Jak nepředvídatelný konec! No jo, co taky jiného by mohlo být ve filmu s Hilary, že? Musím uznat, že místy jsem se nudila, ale na druhou stranu jsem se občas usmála nad vtipy a situacemi, což se nestává vždy. Tuhle komedii jsem probděla a možná jsem víc unavená, než před tím, ale aspoň jsem ničím nezatěžovala mozek. Hilary to ve filmu slušelo a ona do těchto filmů prostě sedne. Do role Toma bych možná obsadila nějakého -pro mě- víc sexy herce, ale pointa asi byla, že milovat můžeme i někoho, kdo není ideál krásy. 4+

Krásný kluk (2018)

Pomalým tempem vykresluje vztah otce a syna, ukazuje, jak bezmezná láska rodiče může být a kde hraničí. Dokreslený podmanivou hudbou a zlatavým filtrem. Nic neříkající a zároveň tolik naplňující. Křehký, ale silný. Beautiful.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Myslím, že je důležité,aby měl film tyto aspekty: dobří herci, dobrá hudba, dobrá kamera, vtip, dobrá atmoška a super děj. Také je rozhodující moment překvapení a zvrat. A tenhle film téměř všechno. Sází se tu na pěkné tvářičky jako je Hammer (a že to zabralo), skvělou hudbu, parádní zasazení do 60. let, neustálý přísun vtipů a dost dobrou atmosféru filmu, nemluvě o kamerách. Celé to bylo podtrženo ucházejícím dějem,který byť se snažil být překvapivý, lehce jste se v něm ztráceli, že nevíte kdo je kdo a kdo je s kým. Ale to úplně vynahradily vtipné scény, u kterých jsem se vážně zasmála a pak také to, že celý film lahodil mému oku.