snared

snared

okres Teplice

<< předchozí 1 2 3
    • 19.4.2017  18:46

Docela škoda, že Raimi už pak netočil podobný "normální" filmy a ztrácel čas u těch spider-vepřovin. Takový mrhání talentem!

• 25.11.2016  23:55

To řikám furt, že nejsympatičtější a nejromantičtější gesto je šťouchnout tu svojí vyvolenou šuldou do stehna.

• 19.10.2016  23:10
    Hyena (2014)

Bad Lieutenant meet Pusher.

• 14.6.2016  19:28

Trojková kočkovina s dobrou akcí i bitkama, ale želbohu taky několika rušivýma scénama s našroubovanym patosem. Určitě zapamatovatelnej biják, bo je tu epesní rape pasáž kde se hlavní hrdinka (nahatá!) pustí do rvačky s bandou násilníků. 3,5*

• 8.5.2016  00:18
    Hit TV (2016)

3,5* Foršpan prolog dobrej. Zajímavej koncept, supr atmoška i mjůzik, co dodá správnej osmdesátkovej feeling. No, počkám napřesrok jak nakonec dopadne chystanej celovečerák. Spokojenost.

• 1.5.2016  23:26

Doby kultovních Mlýnů, Pumelic či Hřmění jsou dávno pryč, a však sklepního fanouška zahřeje vidět sklepáky po dlouhý době takhle triptychově zase v čarobedně. Z každého rožku si někdo najde trošku. Pimprlovo alko-divadýlko na každou základku, futter trichter do každé rodiny a televizního pracovníka z Prahy se smártfounem do každý čtvrtý cenový putyky! 2,90 hodnotit nebudu a dám raději rovnou 3. Hádejte proč.

• 26.4.2016  21:36

Moc nelíbilo. Děj dost překombinovanej, akce nekompromisně nepřehledná. Asi stárnu. Nevim.

• 26.4.2016  21:24
    Triple 9 (2016)

Heat meet Street Kings.

• 16.2.2016  14:35
    Hlupák (2014)

...aneb s poctivostí nejdřív pojdeš. Krásnej obraz naší doby. Balabanov by měl radost. 4,5*

• 11.2.2016  15:49

Winamp vizualizace na LSD.

• 6.2.2016  21:55
    German Angst (2015)

Final Girl 3*, Make a Wish 4*, Alraune 5*. Morčátkovej Butti mi přišel se všema těma detailama dost artovej. No, jsem od něj zvykej na jinší standardy. Michalův nazi-torture říznutej trochou němý fantasy posunul laťku o level vejš. A Andreasův lechtivej, bizár lehce namixovanej nejznámějším bijákem od Zulawskiho je pomyslná třešinka na dortu. Originál od začátku až do závěrečných making-of titulků. Supr hudba, btw.

• 5.2.2016  12:23

Kompilačka obsahuje videoklip od Sonic Youth Death Valley '69 a Kernovo kraťasy You Killed Me First, Right Side of My Brain, Bitches, Sewing Circle, X Is Y, Fingered, Horoscope, Submit to Me Now, My Nightmare, Manhattan Love Suicides, Submit to Me a Evil Cameraman.

• 18.1.2016  18:59
    Uprchlíci (2014)

Ze začátku rutinní road movie s nesourodým párem točený stylem severských dramat, jenže pak přijdou pěkný snový části a výbornej twist v poslední třetině. Kouknout se před filmem na tagy asi bych se připravil o překvapení a uprchlíkům ubral i na hodnocení. 3,5*

• 8.1.2016  08:45

Natočit minimalistickej nezávislej film s pár herci za velký prachy na unikátní formát může projít snad jen Tarantinovi. Quentine, Quentine, co budeš dělat až Weinsteinům dojdou vyfutrovaný kufříky? H8 je klasická ukecaná tarantinovka s přapálenou stopáží, "trochou" krve a parádní hudbou od Ennia a českejch filharmoniků. Pro mě překvapivě lepší než Django čili uděluju hodnocení nejvyšší: pět a půl pračky Whirlpool.

• 28.11.2015  06:33
    Narcos (TV seriál) (2015)

Takový jakoby vražedný porno. Drsný a zároveň sexy.

• 20.8.2015  08:09

Lechtivá, volná variace na Bessonovu Nikitu, kde se vnadná Sára Youngová ve své poslední roli vůbec za dvě a půl hodiny proš... prosouloží ke zdárnému konci.

• 4.8.2015  23:22
    Podvodníci (TV pořad) (2000)

Nepajcovaný, zaoceánský hyenismus podávaný v klasicky bídácké formě. Skoro jako kouknou se na rozjetýho ježka na silnici - otřesnej pohled, ale stejně se podíváš. A jakmile dojde na konfrontaci, strkaj tam do sebe pomalu jako u Springera!

• 20.7.2015  17:24
    Wolf (2013)

Gangsta-soc-drama namixovaný šmrncovnim black & white vizuálem, libovýma, syrovýma, akčníma a bitkařskýma pasážema, ale želbohu hafo "to už jsem někde viděl" klišé. Kickboxer Majid naklepává nepřátele jak šnicle a mlékárny Bo Maerten mi ještě chvíli zůstanou obtisknutý na sítnicích. 3,5* za delší stopáž, klišé a ušmiknutej konec zaokrouhlený dolu. Jinak pohodička.

• 29.6.2015  19:28

Tuctový, žánrový popcorn se spoustou slziček, což je dost na škodu. Finální fuck up heist docela v cajku.

• 5.6.2015  14:09

Fikaná reklamní mystifikace ke stejnojmený knížce. Fakt škoda, že je to krátký marketingový šméčko, protože Rainerova story by slušela spíš celovečenímu mockumentu. Ale i tak spokojenost. 3,5*

• 28.3.2015  13:37
    Nue zhi lian (1993)

Domácí násilí na hongkongský způsob. Anthony ve svym živlu v roli vyšinutý existence, který zvládá fakt bravurně a Danny Lee opět na straně zákona jako ten správňák. Film třetí kategorie jak víno a dle mého skromného soudu jedna z nejlepších CAT trojek, která v první půlce devadesátek vznikla.

• 1.3.2015  10:23

Devět z deseti dealerů doporučuje všem, kteří zvažují změnu kariéry, případně hledají snadný výdělek. Je to dokonce zábavný a něco se i člověk dozví.

• 11.2.2015  11:14

Nie, radšej samotnú hru. Pro hráče, kteří už hráli a dohráli, celkem zbytečná, suchá promo půlhodinka jedný z nejlepších games, kterou kdy Rockstaři zplodili (samozřejmě nepočítám úžasný Manhunty a obligátní Grand Theft frančízu). Jen nechápu proč je tady Marston navlečenej do těch nejdebilnějších outfitů, co se ve hře vyskytujou. 2,5*

• 5.2.2015  08:30
    Bunny a býk (2009)

Pohodička. Vizuální stránka dost originální, hlavně teda ty přechody ze scén jsou suprově pořešený. Akorát děj "klišé z plyše, znám to už z americkejch pásovek" trochu naštve. Nicméně zábavička s anglány (Barratt a jeho čubky) vkusná víc než dost. Rozhodně zábavnější než exkurze do polského národního muzea obuvi. 3,5*

• 11.1.2015  17:55

Hongkongského taxikáře Guanga si vytipuje parta zlodějů, kteří se chystají vyloupit banku. Guang se později jako oběť a nastrčená osoba stává podezřelým z loupeže... Mno, je to takovej mišmaš. Trochu drama, trochu komedie, trochu akce a tak akorát starýho, dobrýho sedmdesátkovýho kung-fu od Shaw bros. Nic víc, nic míň.

• 2.12.2014  12:20
    Ulice (TV seriál) (2005)

Odpočinkový seriál u kterého si mohu vydechnout. Je barevný, hýbe se a je na pokračování.

• 8.11.2014  18:28
    Fallo! (2003)

Méně gumových přirození, normální explicitně okázalé sexování a dalo by se psát o solidní, lechtivý legrandě. Bohužel, nedá se. Škoda.

• 12.9.2014  19:00

Klasická dvd "virtual sex" blbina. Tří disková Giannka je daleko lepčejší!

• 24.8.2014  03:22

Nenávidět či milovat? Mám sto chutí vyrobit vlastní mixtape! ^_^ Best of: okénko Greatest Dumbass Monster FX of Alltime (ukázky příšer z padesátkových hororů - bomba!), Oh Yeah-A-Thon (až budu čumět na péčko zkusim to taky někdy počítat), buranskej wrestling, kousky sprejerů a faily skejťáků. A kdo ví, možná "bude" i Arnie. Kde se jakékoli návykové látky užívají ve velkém prostě Retard-0-Tron nesmí chybět! Skoro zamrzelo, že už nic podobnýho nebude, ale objevil jsem Crazy Dave Tapes.

• 22.8.2014  13:38

Viz. ROT 3. Jednička mi místy přišla dokonce lepší, protože je tam o dost víc amatérský home footage (hlavně hafo failů s motorkama). Účast South Park gájů taky potěšila. Vrhnul bych se na další díl, ale přece nemůžu chlastat každej den!

<< předchozí 1 2 3