snared

snared

okres Teplice

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 19.4.2017  18:46

Docela škoda, že Raimi už pak netočil podobný "normální" filmy a ztrácel čas u těch spider-vepřovin. Takový mrhání talentem!

• 25.11.2016  23:55

To řikám furt, že nejsympatičtější a nejromantičtější gesto je šťouchnout tu svojí vyvolenou šuldou do stehna.

• 19.10.2016  23:10
    Hyena (2014)

Bad Lieutenant meet Pusher.

• 14.6.2016  19:28

Trojková kočkovina s dobrou akcí i bitkama, ale želbohu taky několika rušivýma scénama s našroubovanym patosem. Určitě zapamatovatelnej biják, bo je tu epesní rape pasáž, kdy se hrdinka pustí do rvačky s bandou násilníků. Nahá. 3,5*

• 8.5.2016  00:18
    Hit TV (2016)

3,5* Foršpan prolog dobrej. Zajímavej koncept, supr atmoška i mjůzik, co dodá správnej osmdesátkovej feeling. No, počkám napřesrok jak nakonec dopadne chystanej celovečerák. Spokojenost.

• 1.5.2016  23:26

Doby kultovních Mlýnů, Pumelic či Hřmění jsou dávno pryč, a však sklepního fanouška zahřeje vidět sklepáky po dlouhý době takhle triptychově zase v čarobedně. Z každého rožku si někdo najde trošku (nemyslim Zdeňka). Pimprlovo alko-divadýlko na každou základku, futter trichter do každé rodiny a televizního pracovníka z Prahy se smártfounem do každý čtvrtý cenový putyky! 2,90 hodnotit nebudu a dám raději rovnou 3. Víte proč.

• 26.4.2016  21:36

Moc nelíbilo. Děj dost překombinovanej, akce nekompromisně nepřehledná. Asi stárnu. Nevim.

• 26.4.2016  21:24
    Triple 9 (2016)

Heat meet Street Kings. Kdo na základě trailerů doufá v nonstop akční jízdu ve stylu skalních hollywoodských kokainistů a rutinérů nechť hodí zpátečku a maže raději hajpovat všechny ty Deadpooly a Hardcore Jindřichy, páč tohle je docela obyčejný zkorupovaný policejní drámo ve stylu raných Mannovek a Ayerovek.

• 20.3.2016  01:50

Škoda, že se z teho vyklube (fiktivní) film o filmu ve filmu. Náběh to má slušnej a Zelenkovina je to taky solidní. Safra, už bych se mohl naučit číst i ty delší obsahy, abych potom nemusel zbytečně remcat.

• 16.2.2016  14:35
    Durak (2014)

...aneb s poctivostí nejdřív pojdeš. Krásnej obraz naší doby. Balabanov by měl radost. 4,5*

• 11.2.2016  15:49

Winamp vizualizace na LSD.

• 6.2.2016  21:55
    German Angst (2015)

Final Girl 3*, Make a Wish 4*, Alraune 5*. Morčátkovej Butti mi přišel se všema těma detailama dost artovej. No, jsem od něj zvykej na jinší standardy. Michalův nazi-torture říznutej trochou němý fantasy posunul laťku o level vejš. A Andreasův lechtivej, bizár lehce namixovanej nejznámějším bijákem od Zulawskiho je pomyslná třešinka na dortu. Originál od začátku až do závěrečných making-of titulků. Supr hudba, btw.

• 5.2.2016  12:23

Kompilačka obsahuje videoklip od Sonic Youth Death Valley '69 a Kernovo kraťasy You Killed Me First, Right Side of My Brain, Bitches, Sewing Circle, X Is Y, Fingered, Horoscope, Submit to Me Now, My Nightmare, Manhattan Love Suicides, Submit to Me a Evil Cameraman.

• 25.1.2016  19:03
    Gangster Ka (2015)

No koukám jak chleba z tašky. Kupodivu lepčejší než kmotr Vedral. Akorát to střídání vypravěčů mi vadilo. Lvy si borci nejspíš neodnesou, ale i tak jsou Čermák s Bjelacem supr dvojka. 3,5* zatim bez zaokrouhlování, počkám ještě na Afričana.

• 18.1.2016  18:59
    Uprchlíci (2014)

Ze začátku rutinní road movie s nesourodým párem točený stylem severských dramat, jenže pak přijdou pěkný snový části a výbornej twist v poslední třetině. Kouknout se před filmem na tagy asi bych se připravil o překvapení a uprchlíkům i ubral na hodnocení. Tři a půl.

• 8.1.2016  08:45

Natočit minimalistickej nezávislej film s pár herci za velký prachy na unikátní formát může projít snad jen Tarantinovi. Quentine, Quentine, co budeš dělat až Weinsteinům dojdou vyfutrovaný kufříky? Jinak H8 je klasická tarantinovka a já nebudu papouškovat pindy, co tu straší už deset dní před přemiérou. Ukecanej flák s přapálenou stopáží, "trochou" krve a parádní hudbou od Ennia a českejch filharmoniků. Pro mě překvapivě lepší než Django čili uděluju hodnocení nejvyšší: pět a půl pračky Whirlpool.

• 28.11.2015  06:33
    Narcos (TV seriál) (2015)

Takový jakoby vražedný porno. Drsný a zároveň sexy.

• 20.8.2015  08:09

Lechtivá, volná variace na Bessonovu Nikitu, kde se vnadná Sára Youngová ve své poslední roli vůbec za dvě a půl hodiny proš... prosouloží ke zdárnému konci.

• 4.8.2015  23:22
    Podvodníci (TV pořad) (2000)

Nepajcovaný, zaoceánský hyenismus podávaný v klasicky bídácké formě. Skoro jako koukat na rozjetýho ježka - otřesnej pohled, ale stejně se díváš. A jakmile dojde na konfrontaci, strkaj tam do sebe pomalu jako u Springera.

• 20.7.2015  17:24
    Wolf (2013)

Gangsta-soc-drama namixovaný šmrncovnim black & white vizuálem, libovýma, syrovýma, akčníma a bitkařskýma pasážema, ale želbohu hafo "to už jsem někde viděl" klišé. Kickboxer Majid naklepává soupeře a nepřátele jak šnicle a mlékárny Bo Maerten mi ještě chvíli zůstanou obtisknutý na sítnicích. Tři a půl za delší stopáž, klišé a ušmiknutej konec zaokrouhlený dolu. Jinak pohodička.

• 29.6.2015  19:28

Tuctový, žánrový popcorn se spoustou slziček, což je dost na škodu. Ale jinak finální fuck up heist docela v cajku. 2,5*

• 5.6.2015  15:47
    Krvavá zásilka (amatérský film) (2008)

Prvně viděno před lety v TV pořadu o amatérských a studentských filmech, nedavno znovu objeveno a zhlédnuto na jútůb. A co ti budu povídat... prostě láska na první i další pokuk! Šťavnatej grind s fajnovym vizuálem, old school efektama, parádní muzikou, hlodama, kde i tuctovej cinefil vidí ranec odkazů na Tarantina. Rímskýho vypravěč je už jen pomyslnou třešinkou na nejlepším amaťáku, kterej moje modroočka kdy spatřila. P.S: Jsem šokován a znechucen, když vidím těch osmdesát hodnocení. Dyť tohle má bejt kultovní film, kurva!

• 5.6.2015  14:09

Myslim, že je to celkem dobře natočený. Hlavně hraný pasáže maj pěknej hororovej nádech. A na to, že ani pamětníci toho o něm moc neví, se za těch dvacet minut dozví divák o Sebastianovi celkem dost. Pokud se jedná o nějaký reklamní šméčko (pevně věřím a doufám, že nejedná, ale fikaná mystifikace to nejspíš je) může se marketingový tým poplácat, páč na mou maličkost trik zafungoval stoprocentně a sežral jsem to kompletně s navijákem včetně vlasce i prutu. Beztak tu knížku chci koupit a přečíst. A to co nejdřív.

• 11.5.2015  14:28
    Fotograf (2015)

"Co je to kritika? To je jeden názor z milionu. Ale tím, že máte možnost svůj názor publikovat, tak o to byste měli být zodpovědnější, protože byste se mohli fatálně, ale opravdu fatálně mýlit."

• 28.3.2015  13:37
    Nue zhi lian (1993)

Domácí násilí na hongkongský způsob. Anthony ve svym živlu v roli vyšinutý existence, který zvládá fakt bravurně a Danny Lee opět na straně zákona jako ten správňák. Film třetí kategorie jak víno a dle mého skromného soudu jedna z nejlepších CAT trojek, která v první půlce devadesátek vznikla.

• 9.3.2015  10:56

Ne, že bych se občas nepodíval na nějakou tu totální kokotinu, ovšem tohle nebyl jen přešlap do lejna, ale rovnou pád do otevřenýho kanálu. Ač se sympatický tlouštík a přeborník v lízání pekáčů snaží jak chce, víc než dva dobrý frky za půl hodiny z něj nevypadnou (doprdele, vždyť to má eRkovej rating!). Tematických bijáků "svěříme na hlídání haranty nějakýmu pitomci aby se morálně poučil a nakonec získal i dívku" máme mrtě a dokonce lepších (z nichž většina nejsou ani eRka. to je bordel, viď?). Hill zkrátka celej film sám neutáhne, obzvlášť s vězeňskýma koulema na nohách v podobě tří otravných děcek. Až mi příště při čtení obsahu filmu bude tichý hlásek v hlavě našeptávat, že by to mohlo bejt dobrý, kopnu se raději rovnou zevnitř do koulí. Od Greena raději prověřenej starej dobrej ananasovej expres anebo vaše huličenstvo. Jen nevim, co je větší záhadou. Že ztrácím čas psanim nicneříkajícího komentáře, kterej je patrně v rozporu s návodem k použití anebo díváním se na bezduchý emerický kvazi-komedie?

• 1.3.2015  10:23

Devět z deseti dealerů doporučuje všem, kteří zvažují změnu kariéry, případně hledají snadný výdělek. Je to dokonce zábavný a něco se i člověk dozví.

• 11.2.2015  11:14

Nie, radšej samotnú hru. Pro hráče, kteří už hráli a dohráli, celkem zbytečná, suchá promo půlhodinka jedný z nejlepších games, kterou kdy Rockstaři zplodili (samozřejmě nepočítám úžasný Manhunty a Grand Theft frančízu). Jen nechápu proč je tady Marston navlečenej do těch nejdebilnějších outfitů, co se ve hře vyskytujou. 2,5*

• 5.2.2015  08:30
    Bunny a býk (2009)

Pohodička. Vizuální stránka dost originální, hlavně teda ty přechody ze scén jsou suprově pořešený. Akorát děj "klišé z plyše, znám to už z americkejch pásovek" trochu naštve. Nicméně zábavička s anglány (Barratt a jeho čubky :D) vkusná víc než dost. Rozhodně zábavnější než exkurze do polského národního muzea obuvi. 3,5*

• 11.1.2015  17:55

Hongkongského taxikáře Guanga si vytipuje parta zlodějů, kteří se chystají vyloupit banku. Guang se později jako oběť a nastrčená osoba stává podezřelým z loupeže... Mno, je to takovej mišmaš. Trochu drama, trochu komedie, trochu akce a tak akorát starýho, dobrýho sedmdesátkovýho kung-fu od Shaw bros. Nic víc, nic míň.

<< předchozí 1 2 3 4 5