snared

snared

okres Teplice

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 19.4.2017  18:46

Docela škoda, že Raimi už pak netočil podobný "normální" filmy a ztrácel čas u těch spider-vepřovin. Takový mrhání talentem!

• 25.11.2016  23:55

To řikám furt, že nejsympatičtější a nejromantičtější gesto je šťouchnout tu svojí vyvolenou šuldou do stehna.

• 19.10.2016  23:10
    Hyena (2014)

Bad Lieutenant meet Pusher.

• 14.6.2016  19:28

Trojková kočkovina s dobrou akcí i bitkama, ale želbohu taky několika rušivýma scénama s našroubovanym patosem. Určitě zapamatovatelnej biják, bo je tu epesní rape pasáž, kdy se hrdinka pustí do rvačky s bandou násilníků. Nahatá! 3,5*

• 8.5.2016  00:18
    Hit TV (2016)

3,5* Foršpan prolog dobrej. Zajímavej koncept, supr atmoška i mjůzik, co dodá správnej osmdesátkovej feeling. No, počkám napřesrok jak nakonec dopadne chystanej celovečerák. Spokojenost.

• 1.5.2016  23:26

Doby kultovních Mlýnů, Pumelic či Hřmění jsou dávno pryč, a však sklepního fanouška zahřeje vidět sklepáky po dlouhý době takhle triptychově zase v čarobedně. Z každého rožku si někdo najde trošku (nemyslim Zdeňka). Pimprlovo alko-divadýlko na každou základku, futter trichter do každé rodiny a televizního pracovníka z Prahy se smártfounem do každý čtvrtý cenový putyky! 2,90 hodnotit nebudu a dám raději rovnou 3. Víte proč.

• 26.4.2016  21:36

Moc nelíbilo. Děj dost překombinovanej, akce nekompromisně nepřehledná. Asi stárnu. Nevim.

• 26.4.2016  21:24
    Triple 9 (2016)

Heat meet Street Kings. Kdo na základě trailerů doufá v nonstop akční jízdu ve stylu skalních hollywoodských kokainistů a rutinérů nechť hodí zpátečku a maže raději hajpovat všechny ty Deadpooly a Hardcore Jindřichy, páč tohle je docela obyčejný zkorupovaný policejní drámo ve stylu raných Mannovek a Ayerovek.

• 20.3.2016  01:50

Škoda, že se z teho vyklube (fiktivní) film o filmu ve filmu. Náběh to má slušnej a Zelenkovina je to taky solidní. Safra, už bych se mohl naučit číst i ty delší obsahy, abych potom nemusel zbytečně remcat.

• 16.2.2016  14:35
    Durak (2014)

...aneb s poctivostí nejdřív pojdeš. Krásnej obraz naší doby. Balabanov by měl radost. 4,5*

• 11.2.2016  15:49

Winamp vizualizace na LSD.

• 6.2.2016  21:55
    German Angst (2015)

Final Girl 3*, Make a Wish 4*, Alraune 5*. Morčátkovej Butti mi přišel se všema těma detailama dost artovej. No, jsem od něj zvykej na jinší standardy. Michalův nazi-torture říznutej trochou němý fantasy posunul laťku o level vejš. A Andreasův lechtivej, bizár lehce namixovanej nejznámějším bijákem od Zulawskiho je pomyslná třešinka na dortu. Originál od začátku až do závěrečných making-of titulků. Supr hudba, btw.

• 5.2.2016  12:23

Kompilačka obsahuje videoklip od Sonic Youth Death Valley '69 a Kernovo kraťasy You Killed Me First, Right Side of My Brain, Bitches, Sewing Circle, X Is Y, Fingered, Horoscope, Submit to Me Now, My Nightmare, Manhattan Love Suicides, Submit to Me a Evil Cameraman.

• 25.1.2016  19:03
    Gangster Ka (2015)

No koukám jak chleba z tašky. Kupodivu lepčejší než kmotr Vedral. Akorát to střídání vypravěčů mi vadilo. Lvy si borci nejspíš neodnesou, ale i tak jsou Čermák s Bjelacem supr dvojka. 3,5* zatim bez zaokrouhlování, počkám ještě na Afričana.

• 18.1.2016  18:59
    Uprchlíci (2014)

Ze začátku rutinní road movie s nesourodým párem točený stylem severských dramat, jenže pak přijdou pěkný snový části a výbornej twist v poslední třetině. Kouknout se před filmem na tagy asi bych se připravil o překvapení a uprchlíkům i ubral na hodnocení. Tři a půl.

• 8.1.2016  08:45

Natočit minimalistickej nezávislej film s pár herci za velký prachy na unikátní formát může projít snad jen Tarantinovi. Quentine, Quentine, co budeš dělat až Weinsteinům dojdou vyfutrovaný kufříky? Jinak H8 je klasická tarantinovka a já nebudu papouškovat pindy, co tu straší už deset dní před přemiérou. Ukecanej flák s přapálenou stopáží, "trochou" krve a parádní hudbou od Ennia a českejch filharmoniků. Pro mě překvapivě lepší než Django čili uděluju hodnocení nejvyšší: pět a půl pračky Whirlpool.

• 28.11.2015  06:33
    Narcos (TV seriál) (2015)

Takový jakoby vražedný porno. Drsný a zároveň sexy.

• 20.8.2015  08:09

Lechtivá, volná variace na Bessonovu Nikitu, kde se vnadná Sára Youngová ve své poslední roli vůbec za dvě a půl hodiny proš... prosouloží ke zdárnému konci.

• 4.8.2015  23:22
    Podvodníci (TV pořad) (2000)

Nepajcovaný, zaoceánský hyenismus podávaný v klasicky bídácké formě. Skoro jako koukat na rozjetýho ježka - otřesnej pohled, ale stejně se díváš. A jakmile dojde na konfrontaci, strkaj tam do sebe pomalu jako u Springera!

• 20.7.2015  17:24
    Wolf (2013)

Gangsta-soc-drama namixovaný šmrncovnim black & white vizuálem, libovýma, syrovýma, akčníma a bitkařskýma pasážema, ale želbohu hafo "to už jsem někde viděl" klišé. Kickboxer Majid naklepává soupeře a nepřátele jak šnicle a mlékárny Bo Maerten mi ještě chvíli zůstanou obtisknutý na sítnicích. Tři a půl za delší stopáž, klišé a ušmiknutej konec zaokrouhlený dolu. Jinak pohodička.

• 29.6.2015  19:28

Tuctový, žánrový popcorn se spoustou slziček, což je dost na škodu. Ale jinak finální fuck up heist docela v cajku. 2,5*

• 5.6.2015  15:47
    Krvavá zásilka (amatérský film) (2008)

Prvně viděno před lety v TV pořadu o amatérských a studentských filmech, nedavno znovu objeveno a zhlédnuto na jútůb. A co ti budu povídat... prostě láska na první i další pokuk! Šťavnatej grind s fajnovym vizuálem, old school efektama, parádní muzikou, hlodama, kde i tuctovej cinefil vidí ranec odkazů na Tarantina. Rímskýho vypravěč je už jen pomyslnou třešinkou na nejlepším amaťáku, kterej moje modroočka kdy spatřila. P.S: Jsem šokován a znechucen, když vidím těch osmdesát hodnocení. Dyť tohle má bejt kultovní film, kurva!

• 5.6.2015  14:09

Fikaná reklamní mystifikace ke stejnojmený knížce. Fakt škoda, že je to krátký marketingový šméčko, protože Rainerova story by slušela spíš celovečenímu mockumentu. Ale i tak spokojenost. 3,5*

• 11.5.2015  14:28
    Fotograf (2015)

"Co je to kritika? To je jeden názor z milionu. Ale tím, že máte možnost svůj názor publikovat, tak o to byste měli být zodpovědnější, protože byste se mohli fatálně, ale opravdu fatálně mýlit."

• 28.3.2015  13:37
    Nue zhi lian (1993)

Domácí násilí na hongkongský způsob. Anthony ve svym živlu v roli vyšinutý existence, který zvládá fakt bravurně a Danny Lee opět na straně zákona jako ten správňák. Film třetí kategorie jak víno a dle mého skromného soudu jedna z nejlepších CAT trojek, která v první půlce devadesátek vznikla.

• 1.3.2015  10:23

Devět z deseti dealerů doporučuje všem, kteří zvažují změnu kariéry, případně hledají snadný výdělek. Je to dokonce zábavný a něco se i člověk dozví.

• 11.2.2015  11:14

Nie, radšej samotnú hru. Pro hráče, kteří už hráli a dohráli, celkem zbytečná, suchá promo půlhodinka jedný z nejlepších games, kterou kdy Rockstaři zplodili (samozřejmě nepočítám úžasný Manhunty a obligátní Grand Theft frančízu). Jen nechápu proč je tady Marston navlečenej do těch nejdebilnějších outfitů, co se ve hře vyskytujou. 2,5*

• 5.2.2015  08:30
    Bunny a býk (2009)

Pohodička. Vizuální stránka dost originální, hlavně teda ty přechody ze scén jsou suprově pořešený. Akorát děj "klišé z plyše, znám to už z americkejch pásovek" trochu naštve. Nicméně zábavička s anglány (Barratt a jeho čubky) vkusná víc než dost. Rozhodně zábavnější než exkurze do polského národního muzea obuvi. 3,5*

• 11.1.2015  17:55

Hongkongského taxikáře Guanga si vytipuje parta zlodějů, kteří se chystají vyloupit banku. Guang se později jako oběť a nastrčená osoba stává podezřelým z loupeže... Mno, je to takovej mišmaš. Trochu drama, trochu komedie, trochu akce a tak akorát starýho, dobrýho sedmdesátkovýho kung-fu od Shaw bros. Nic víc, nic míň.

• 2.12.2014  12:20
    Ulice (TV seriál) (2005)

Odpočinkový seriál u kterého si mohu vydechnout. Je barevný, hýbe se a je na pokračování.

<< předchozí 1 2 3 4 5