Labyrint - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

Bohužel musím se přidat k ostatním komentářům: za mě obrovské zklamání!!! Třetí série mě dostala, líbila se mi ze všech nejvíc, díly gradovaly, ale bohužel vyšuměly do prázdna..Chce se mi plakat nad tak zmařeným potenciálem...

Hrdinové ohně (2017)

Tenhle film mě fakt rozsekal! Konec byl...ani nemám slov, prostě strhující, fascinující, děsivý!

Tanečník (2016)

neuvěřitelně mě to emočně rozsekalo, doslova jsem teď rozemletá na kousky... tolik frustrace, samoty, pocitu beznaděje... celý dokument se mi chtělo brečet, tolik talentu, a tolik promarněnosti... pocit, kdy jste pro něco zrozeni, celé tělo to chce dělat, ale vy nechcete a ani nemůžete, protože jste uvnitř mrtví a bez motivace.. strašně silný dokument, Sergej je bůh

Místo u moře (2016)

tak tenhle film mě emočně úplně rozsekal...tenhle komorní snímek s neuvěřitelně pomalým tempem si mě získal a já nemůžu jinak než dát plných pět hvězd!! Casey je bůh a já mu věřila úplně všechno.. jeho úsporná gesta, i mimika jsou fantastické...flashbacky, ze kterých opravdu mrazilo, neuvěřitelně silná scéna na policejní stanici mě doslova přikovala do židle... stejně tak skvělé byly všechny na první pohled nepřehledné a chaotické dialogy, co Lee vede s Patrickem.. .. prostě to musíte vidět..

Nečekaný život (2013)

whow, emocionální ždímák, ze začátku komedie, postupem času začalo přibývat hořkosti..neuvěřitelně pravdivé, Javier Cámara je génius, byl dokonalý 2 roky jsem žila a pracovala ve Španělsku, takže si dost umím představit, co to je, být někde cizincem a mít své sny, co se ne vždy splní... za mě plných pět hvězd a ohromná srdcovka

La La Land (2016)

Chemie mezi Ryanem a Emmou funguje neuvěřitelně...Dostali mě oba dva hned na začátku a vydrželo mi to až do epického neuvěřitelného obrovského finále, kdy jsem opouštěla kino se slzami v očích a se srdcem sevřeným tím ohromným filmovým zážitkem....

Pan Church (2016)

emocionální ždímačka, ale fungovala skvěle.....Eddie mě dostal jako nikdy, za mě určitě jeho nejlepší role...a Britt Robertson?? neuvěřitelně zranitelná, eterická, věřili jste jí každý záhyb tváře, každé gesto.. (mimochodem připadá to jen mě, nebo je fakt strašlivě podobná Julii Roberts za mlada?) určitě pět hvězdiček..

Soudce (2014)

"Podíval jsem se na tebe a viděl jeho.." pro mě velmi působivý film s epesní závěrečnou scénou u soudu

Rodinka Bélierových (2014)

2 nejsilnější momenty z celého filmu: když se rodiče Pauly dívají při školním představení na zpívající dceru a vůbec nic neslyší, a pak samozřejmě epesní finále, kdy Paula zpívá porotě, ale vlastně hlavně své rodině ve znakové řeči, to mě opravdu dostalo... neuvěřitelně silný a přitom tak prostý film, za mě pět hvězd bez jakýchkoliv pochybností

Dánská dívka (2015)

tak tenhle film mě totálně dostal... skvělý Eddie Redmayne a snad ještě o stupínek lepší Alicia Vikander (viděla bych to určitě na oscara), Lilly na mě fakt zapůsobila, věřila jsem jí všechnu tu bolest, strach, osamění a nepochopení, ohromnou touhu být opravdovou ženou...za mě jasných pět hvězd ... a potom, že někdo z nás má někdy problémy..