Borg/McEnroe (2017)

Myslím, že v roce 1980 se stalo asi 1000 x více zajímavějších událostí, než kterou popisovala tato tragikomedie, navíc stylem posledního zápasu o samotný osud lidského pokolení. Prostě patetická nuda, jediné emoce přišly se závěrečnými titulky. Pozdě. Shia byl legrační :-D

Bright (2017)

Když na tu hru přistoupíte, nemůžete prodělat.

Escobar (2017)

Játydlejihoamerickýtelenovelyfáááktmocnemusim.

John Wick 2 (2017)

Jo, ale s filmem to nemá nic společného. Prostě hrajete pasivně počítačovou hru, kde nestačíte počítat body za rozstřelené hlavy a kde je více mrtvých, než v úvodních 20-ti minutách vojína Ryana. Scénáře netřeba, ten je jenom pro "debily"...

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Příliš digitalizovaný dort od pejska a kočičky. Nicméně příznivci akce a videoher budou spokojeni...

Logan: Wolverine (2017)

Nikdy by mne nenapadlo, že dám dětskému filmu za 4. Ale když ta ičovina ve spojení s výbornou muzikou a místy až hororovou atmosférou byla tak příjemně koukatelná :-) A že nezemřel, že ne?!?

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Já bych to viděl takto. Tohle opravdu není žádné hlubokomyslné filosofické dílo se společenskými přesahy. Tohle je čirá řemeslně výborně zpracovaná zábava, kterou je možno si užít i se všemi chybami a nelogičnostmi, které zde určitě jsou. Je to chvílemi jízda na horské dráze, chvílemi se zase houpáte na koníkovi na tom nejpomalejším kolotoči na světě. Ale je to zábava, pro mne navíc podtržená vynikajícím soundtrackem. Není třeba se vyhraňovat a hledat třídní nepřátele. Kdo chce, ten si to užije, kdo nechce, ten ne. Sere puta :-)

Po strništi bos (2017)

Jen z respektu k Jízdě a Obecné škole a taky z úcty ke stáří se zdržím jakýchkoliv komentářů.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Hlučné, přeefektované (a místy neuměle), uřvané, hudebně nechutné - 80-kové retro, ble, ale pořád dost vtipné na to, aby to bylo docela koukatelné. žádný žánrový posun nečekejte, ale pobavíte se dobře. Oddychově samozřejmě, ale to je občas taky třeba :-).