Vítejte doma! (2003) (pořad)

Je mi uplně jedno jestli jde o Ameriku nebo by šlo o Pákistán či Řecko, líbí se mi co pro lidi dělají,ať se ty lidi dostali do problému jakýmkoliv způsobem, takže nechápu proč je v hodnocení tolik odpadů..?!?! Jde o to, co pro ně dělají bez jakýkoliv nároku a to je to hezký na tomto pořadu. Ty co to nechápou je mi upřímně líto... (zajimálo by mě jestli by jste o tomto pořadu mluvili a hodnotili stále stejně, kdyby Vám někdo takhle neuvěřitelně pomohl!)

Manuál pro holky (2013) (pořad)

Přiznávám se, že nerozumím absolutně všemu ale tomu co rozumím mě vždy rozesměje :)

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Alespoň, že to je hezky barevný... :D

Láska nebeská (2003)

Hodně zajímavých postav různého druhu a charakteru a zprvu mě to velice bavilo, protože jsem čekala nějaký překvapivý a zajímavý konec.... nebo alespoň NĚJAKÝ konec... hodně mě to zklamalo a rozhodně jsem čekala něco mnohem víc. Je sice hezký, že to bylo romantický, zamilovaný a růžovoučký (teda u některých případů), ale vůbec nic mi tento film nedal. Že je láska všude kolem nás?... Pff... 2 **

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Už první díl se mi líbil a dost mě oslovil, protože takovéto filmy mám velice ráda tudíž jsem byla nadšená, že jsem se konečně po roce dočkala druhého dílu. Avšak konec mě hodně překvapil a dost mě zamrzelo, když jsem zjistila, že nejenom že bude třetí díl ale dokonce i čtvrtý a to vždy po roce, takže se konce dočkáme až za 2 roky!! Byla jsem naštvaná. A to hodně. Ale po pár dnech jsem si uvědomila, že to možná bude stát za to si počkat a o to víc jestli bude třetí díl lepší než druhý stejně jako je druhý lepší než první, dle mého názoru. 4 **** jsem dala kvůli tomu, že je film velice dlouhý a některé scény bych zkrátila minimálně o půlku a kvůli konci samozřejmě.

Spisovatelé (2012)

Minimálně ve dvou scénách jsem měla slzu na krajíčku... ( NO DOBŘE!.. nebyla na krajíčku.. ale předstírejme kvůli mé důstojnosti, že byla). Když se však zamyslím nad příběhem filmu nemá efekt WOW.. ale i přesto.. k čertu s tím.. dávám za 4*

Pozemšťan (2007)

Je poměrně lehké natočit akční komedii či jenom akční film stylem zastřelit všechny okolo hlavně ne hlavního hrdinu, ale málokomu se podaří natočit tak jednoduchý film jako je tento ale přitom zapůsobit mnohem víc na všechny smyslové orgány a mozek než jakýkoliv jiný náročnější film. Jedná místnost, jeden příběh, několik lidí. Tak jednoduché až mě samotnou udivuje, jak je možné že se mi tento film tak líbil. Neuvěřitelné.. 5*

Hranice života (2005)

Koneeec.. ach bože ten konec prostě NE..!!! Nechci přemýšlet nad tím co to vlastně znamenalo a proč to tak bylo a kvůli čemu to tak bylo a všechny tyhle stupidní otázky.. ne děkuji na to tu mám svůj vlastní život! 3* kvůli provedení, napětí a Ryana !

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Všechno musí být perfektní, dokonale naplánované k tomu absolutně skvělý herci (Timothy Hutton a další) vtip i akce. Víc chtít nemůžu.. 5*

Tráva (2005) (seriál)

Konec?.. přehnaný. Začátek?... úžasný! Vtipné scény ze života obyčejných lidí (když vypustíme tu trávu) a sympatické občas ujeté postavy, kteří Vás zlákají na nelegální vůní trávy.. Kvůli konci za 4*