gogo77

gogo77

okres Bratislava
učiteľ/riaditeľ

• 8.6.2018  20:46

5/10...velmi pomaly zaciatok tohto velmi zvlastneho horroru alebo skor psychothrilleru ci ducharskeho pocinu...ani neviem, musim uznat, niekolko lakaciek ma dostalo, aj ked som vedel ze pridu, aj ked viete ze je to len tak...ale aj tak sa zlaknete, skoda toho konca a rozuzlenia ako z horrorov z 00 rokov, kedy sa na zaver dozviete sice nieco co ste netusili, ale vobec vas to neprekvapi ako pred 15 rokmi...dnes to chce uz nieco nove, aj ked to je asi tazke :)

• 31.5.2018  06:25

6/10...Sex v meste po 40 rokoch, 72/80/72 a 65 je skutocny vek hlavnych hrdiniek, ktorych zivot sa prave v tejto dobe zacal cely tocit okolo sexu, ano citate dobre...kazdy hlada lasku a aj ked ju strati alebo o nu nedobrovolne pride jednoducho nikdy by nemal prestat verit, ze ju moze aj v takomto vysokom veku ziskat... cely film je o zenach uz nie ani v strednom ani pokrocilom veku, ale uz naozaj vo veku, v ktorom som si nemylsle ze bude mozne taketo veci riesit, alebo skor to, ze im vznikne potreba taketo veci riesit a obcas sa mi to zdalo naozaj nevhodne... 80 rocna stale nadrzana a pritom vitalna majitelka hotela ... hm, ked to porovnam s filmami, kotre sa tocia o dochodcoch u nas ... tak sa mi az verit nechce, ze u nas riesia skor existencne problemy a kopu liekov a v USA si jednoducho cele toto obdobie padnuteho listia len chcu uzivat ... no neviem :) a ano obcas to bolo aj velmi ftipne, ale ako som uz spomenul, pre mna uplne nerealne a nepredstavitelne ze sa zena po 70tke mucka s frajerom na nafukovacej labuti v bazene

• 20.5.2018  23:27

...kto hlada dno, dno najde....a tak to ide aj s ceskym filmom, teda hlavne tym komedialnym....2/10...dalsia ceska komedia, ktorej ulohou bolo rozosmiat publikum, no nepodarilo sa...marne budu vsetci ceski intelektuali namietat, ze Troškove filmy su odpad a s filmovym umenim nemaju nic spolocne, ale komedie ako Slnko seno ... uz dnes nedokaze nakrutit nikto.... tento nepodarok, kde sa nam hlavna postava neustale prihovara, co je podla mna v beznom filme chore, rozprava pribeh nestastnej 40tnicky, ktora hlada zufalo lasku, az ju nakoniec samozrejme najde, ale jednoduche to nebude a tu prichadza reziser a scenarista, ktory okopiroval vsetky mexicke a venezuelske telenovely aby zhotovil filmovy div hodny tak uplne ceskeho dna... nebolo to horsie ako posledny pocit Haliny Pawlowskej, ale daleko to nemalo.... uz len zistit ci herci ako Eva Holubova uz ozaj nemaju ziadnu hrdost alebo su jednoducho zufali, v tomto smere chvalim aspon slovensku kinematografiu, ktora sa radsej ani o sucastne slovenske komedie nepokusa

• 23.2.2018  00:28
    Wonder (2017)

10/10...jednoduchy skvely LUDSKY film, mal by vidiet kazdy ucitel, kazdy rodic, kazdy ziak, kazdy clovek, kazda zena, kazdy muz, kazde dieta....skvely pribeh a uzasne detske herecke vykony....ako bonbonik moja naj Julia Roberts ... pribeh vas vtiahne do zivota maleho chlapca, ktory prezil 2í operacii a prave presiel na II. stupen zakladnej skoly, je piatak a konecne zacne chodit do skoly....ale ako to uz byva....nie kazdy ho v skole prijme s otvorenou narucou....moze sa to stat kazdemu z nas....kazdemu...vrelo odporucam, zasmejete sa aj poplacete

• 22.1.2018  13:16

NULA/10...obrovske sklamanie, toto asi ani nebol film, ale dokument chorych ludi alebo psychoticka vizia autorov, ktori dostali rozpocet na nieco co ani sami nevedeli ako bude vo finale vyzerat...Halinu Pawlovsku si vysoko vazim a je to pre mna naozaj POJEM...ale toto pokaslali, od rezisera az po strih alebo hudbu... Filip Renc natocil svoj jediny pozeratelny film Requiem pre panenku pred 27 rokmi a potom koniec...a toto je len dalsi klincek do jeho tvorcej kariery...bolo to otravne, nudne, nezasmial som sa ani raz (ok, pri pohlade na spuchnutu Pawlovsku asi na 5 sekund sa nedalo nezasmiat)... a tam to skoncilo, dat do filmu trojicu mexickych hracov na "ukulele" bolo naozaj ftipne...pred 20 rokmi v komedii s Cameron Diaz (Nieco na tej Mary je)...ale tu to nefungovalo.... nefungovalo nic....ani priserna Klara Issova, ktora si naozaj myslela ze dokaze zahrat 16rocnu aj 40rocnu v jednom filme.... (rozpocet nepustil) a podobne rovnakou (ne)premenou presli vsetci protagonisti....smiat sa na ciernom oboci 70 rocneho dedka bolo uz aj na mna ozaj moc....skoda

• 12.11.2017  14:31
    matka! (2017)

tak na tento film som cakal a cakal a stale sa odhodlaval kedze som nanho pocul rozne zmiesane kritiky a po pravde ziadne uzasne neboli....a po zhliadnuti to uplne chapem... tento film je ako debilna zbierka basni pre vyvolenych ako vystava umeleckych diel na ktorej su vystavene biele obrazy a pod kazdym je len napisany iny pocit... uplne chapem trapkov, ktori budu tvdrit ake je to uzasne ze vlastne nicomu nerozumies ale oni tomu 100% rozumeju....pre laikov..bola to parakravina, mentalna melancholisko egoisticko freskna melodramaticka metafora o ludskej hluposti ... 1/10 za skvelu a krasnu Michelle Pfeiffer

• 3.7.2017  20:45
    Pobřežní hlídka (2017)

0000000/0000000 .... ano seden nul ! ... toto by bolo zle aj ako televizny alebo pilotny film k novemu serialu ako sa planovalo :D absolutna debilita .... scenar pisali deti .... Pamelu Anderson sme videli napichanu/napucanu na 5 sekund ... David Hasselhoff bol ako prepity Mojsej... no cele zle .... zapletka hodna serialu Dempsey a Makepeasova s necakanym rozuzlenim, odpalenymi telami, utrhnutymi rukami a ... a nicim, pocas celeho filmu sme sa na seba pozerali ze ci toto je akoze naozaj alebo len sa este neico stane a tato trapnucka parodia na nic sa nam len zda.... HANBA

• 26.6.2017  22:29
    Špína (2017)

5/10 ... lyricky pribeh plny nelyrickosti .... kratky zivotny usek dievcata, ktore sa vyrovnava so znasilnenim po svojom ... nebolo to nezaujimave, ale chybal tomu "esprit" ... chybalo tomu... velke preco? preco sa to stalo, preco to takto niekto preziva a preco sa hlavna hrdinka rozhodla takto postupovat ... jazyk ulice ... sustavne vulgarnosti, ale kedze takto sa dnes rozpravaju vsetci a dokazu vysklonovanim 4 najbeznejsich vulgarizmov zlozit akekolvek vety ... tak to nebolo az take nerealisticke .... a dufam, ze psychiatria, teda ta nasa slovenska, nefunguje podobne ako v tomto filme :/

• 4.5.2017  21:58
    The Circle (2017)

8/10 ... nadherna a charizmaticka Hermiona vo filme, ktory vo svojej podstate nebol vobec napinavy, ale dej bol celkom dobre vystupnovany s ocakavatelnym koncom... co ale vobec nevadilo.... najprv bola Siet so Sandrou Bullock, potom Truman Show s Jimmom Carrey, naposledy Eagle Eye so Shia LeBeouf a teraz sa to pekne spojilo v tom co pouzivame asi vsetci, True Tube ako nastroj FB ci Insta alebo kamera na NB, ktora Vas vidi vsade.... nadherne spracovana tema sukromia, avsak sam zastavam nazor, ze pokial si ludi pustime do sukromia viac, ako by sme chceli, je to len nas problem a treba sa s tym naucit zit...este stale je tu predsa moznost nemat profil, nemat ziadnu appku a zit si spokojne aj bez toho, sam mam niekolko kamaratov, ktori takto existuju a su spokojni...ved preco nie... ale spat k filmu, bolo to presne o tom, kam nasa cela spolocnost mieri a co vsetko by chcel BIG BROTHER za nas sledovat a mozno za nas aj rozhodovat

• 22.4.2017  11:23

5/10 ... nieze by to bolo nieco co som necakal ... teda necakal som ze Cuky a Luky neorzpravali ako Cuky a Luky a tychto hlasok dali naozaj len par .... ale zase na druhu stranu to malo celkom prijatelne vymysleny dej a nie vsetko bolo napisane a natocene na kolene ako Lukyina kniha :D ... aj zasmiat sa dalo, naj scena asi s prasatom ... ale inak tam nebolo nic neobvykle, okrem neobyvkle velkeho poctu "trapkov" z Hornej Dolnej .... a par zbytocnych postav ... ak poznate UK serial Absolutely fabulous, tak neviem ci len mne, ale dost mi to pripominalo prave tuto dvojicu a pribeh...