Jaroslaf

Zvrácený pseudočlověk

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 10.10.2020  01:22

bartovy milostné avantýry jako dokonalá metafora mého milostného života. Holka mu vyrve srdce hlásající: "tohle už nebudeš potřebovat." Všeříkající.

• 7.10.2020  00:52

sarah michelle gellar je odporná. alec baldwin rozhodně NENÍ pan božský. ani nic podobnýho. celý je to nafoukaný, kýčovitý a HORŠÍ než sex ve městě, kterým se to očividně snaží být. Jedinou hvězdu dávám za přirovnání Charlese Bukowskiho k chiropraktikovi.

• 5.10.2020  20:40
    Whitney (2018)

Tohle nemá co dělat v červených číslech, casting, režie, scénář, a hlavně HUDBA - všechno špatně. Příklad za všechny - bobby brown a whitney se poprvý milujou a do toho hraje nějaký reggae. Bobby Brown jde za jakýmsi manažerem a do toho hraje hiphop se skrečema bez jakýhokoliv smyslu. Tohle zkrátka točili lidi bez citu pro cokoliv. Ale musim připustit, že mý mínění určitě bude ještě zhoršený příšerným českým dabingem v tv. (takovýhle filmy by v češtině radši ani neměly existovat.)

• 20.9.2020  23:22

Za mě hrůza. Vymizela celková atmosféra pohodovýho seriálu a nahradila ji kýčovitost a animované trapno jak z animáků na čt Déčko.

• 6.9.2020  22:13

bruce willis je ve všech dílech fenomenální, je zde vidět, že využil svoje zkušenosti z tv seriálu Měsíční svit a zároveň do toho dal svou auru drsňáka z akčních filmů - výsledek je jedna z nejsympatičtějších cameo rolí v Přátelích vůbec :-)

• 2.9.2020  00:40
    Tenet (2020)

Byly tam obrázky a hejbalo se to. Bohužel obrázky ani ne moc hezkých nebo esteticky přijatelných lidí. Byla tam hudba a videoklipovitá režie, na které staví nolan své filmy od dob Batmana. Filmy Nolana jsou 80% hudby, 20% obrazu a děje nedávající přílišný smysl. A to mě má jako zaujmout nebo nějak bavit?

• 3.8.2020  13:00

To už bylo trochu moc. Otřesný český dabing tomu vůbec nepomohl. Role známých herců a celebrit taky ne. Díkybohu že Sandler přestal hrát full retard dementy cca po roce 2002.

• 25.3.2020  23:36

v některých chvílích jsem se bavil docela hodně, ale jinak šíleně předvídatelný a jedno klišé za druhým.

• 29.2.2020  20:37
    I Am Not Okay With This (TV seriál) (2020)

I am okay with this.

• 29.2.2020  20:34

Já jsem se brutálně bavil :-D Asi jediný film, kde uvidíte čtyřletou holčičku zfetovanou vším možným a ještě si to užijete :D

• 18.2.2020  23:22
    Zjevení (2018)

Dobře neskutečná nuda.

• 7.2.2020  01:41

Více než obdařená tvůrkyně novodobých hitů Berenika Kohotouvá ve své nejlepší písni rýmuje "myslíš, že mám trojky, ale já mám dvojky, jde to blbě poznat, když dělám stojky," přičemž ale tento díl série poukazuje na to, že má ve svém nízkém věku minimálně "šestky," čehož si vydatně všímá její nevlastní otec Miroslav Etzler. Scéna v koupelně i s ukázaným Bereniky Venušiným pahorkem patří ke zlatému fondu novácké kinematografie. Konec je epický. Já tleskám. (Jediné co mi vadilo je otravná hudba.)

• 29.1.2020  13:50

Druhá série víc emocionální a vážná než ta první. Skvělé propojení penisového představení s vážnými emocemi, tleskám a těším se na další řadu!

• 24.1.2020  14:31

Skvělá epizoda, ve scéně Maeve s Otisem jsem byl dojatý. Ericova homo linie mě jako heteráka poněkud rozhazuje, ale kdo by to byl řekl, že nakonec bude obletovanej dvěma fešákama :D

• 17.1.2020  15:03

#cancelthesimpsons

• 12.1.2020  17:30

....matka Kyla, Linda Broflovská dostala fekální transplantaci. Díky tomu začala bejt štíhlá, měla zdravou pleť a celkově omládla o 20 let. Ostatní mámy jí začaly závidět. Pomocí star wars videohry tedy mámy zmanipulovaly stana, cartmana a kennyho aby ukradli její fekál, aby si ho mohli vlastnoručně transplantovat do svých prdelí odsávačkou na krocany. Tím ale rozpoutaly masovou epidemii, díky které málem umřel celý south park. Naštěstí cleou situaci nakonec zachránil tom brady a jeho super fekálie, které konzervoval desítky let v tajném trezoru. (stručný nástin děje epizody seriálu, který ani po desítkách let neztrácí nic ze svého půvabu.)

• 9.1.2020  03:01
    Párty Hárd (2019)

Jedná se o více než vydařené splatter rádoby teenage like hyper dílo se dvěma nedostatky: 1. Hlavní "záporák" Poulíček. 2. Soulož s fotrem. Plusy? Skvělá hudba. Skvělí fotři. Skvělá úchylárna.

• 8.1.2020  11:14

...Jednička byla milá kravina, kde převažovala survival atmosféra a bylo to i trochu temný a vážný. V neutěšenosti a opuštěnosti okolního světa nenakaženými se daly najít i nějaké postapokalyptické prvky a Abigail Breslin nevypadala jako zmutované prase. Jesse Eisenberg byl méně otravnější a Emma stone víc sexy. V novém zombielandu je zástup lidských postav, takže postapo atmosféra mizí.V novém zombielandu je všechno větší, zdablovaný a fádnější. Opravdu bych nečekal, že ve filmu tohoto typu najdu už milióntou druhou variaci na tupou blondýnu, což je neskutečný klišé a smrdí to scénáristickou bezradností. A dělat si srandu z nejlepší triphopové kapely na světě? z PORTISHEAD? To je fakt na dvě hvězdy.

• 6.1.2020  18:16

...Docela dobrej díl parodující Kurta Cobaina, až na to, že je to nelogická hovadina, protože simpsonovi vznikli v roce 89 a tento díl stejně jako mnoho dalších dílů zcela popírá a narušuje jejich realitu.

• 2.1.2020  00:02
    Lásky čas (2013)

Richard Curtis má očividně problém s přílišnou délkou svých filmů, přílišnou doslovností svých filmů a zbytečnou melodramatičností na jejich konci. Jinak fajn a Margot Robbie bych vyměnil za Rachel Mcadams než bys řekl švec.

• 29.12.2019  02:56

....Jedna z nejlepších epizod south parku, protože se zde neřeší trapné globální nebo americké problémy, kterým jako čech nemám šanci rozumět, ale řeší se jen a pouze to, že zlo a vychcánkovství (zde v podobě erica cartmana) někdy musí dostat za vyučenou .) Skvěle vygradovaný a vypointovaný díl.

• 18.12.2019  02:41
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

První řada je úchvatná, druhou a příchodem Bonnie to jde hodně do kytek. Jessica Barden je navíš v druhé řadě ošklivější, což nechápu jak je možný, ale přišlo mi to tak. Britové maj nadání pro seriály, ale taky maj nadání je po prvních řadách uplně dojebat. Hudba je ovšem od prvního do posledního dílu naprosto skvělá.

• 11.12.2019  18:46
    Fotři jsou lotři (2010)

Třetí část trilogie už naplno nemá co nabídnout a tak si pomáhá lacinými parodiemi např. na čelisti a a z de nira už dělá neschopného a zmateného důchodce beze všech CIA propriet. Zcela zbytečné pokračování.

• 19.11.2019  21:49

Začátek tohoto filmu je jedno z nejvtipnějších inter ve filmovém světě vůbec a i zbytek je dost velká prdel :D

• 19.11.2019  13:44
    Švec (2014)

Supernudná blbost s extrémně otravnou židovskou hudbou.

• 19.11.2019  11:55
    Kazišuci (2018)

přidejte zoufalý český low budget dabing s nesympatičtějšími hlasy než herecké postavy a máte parádní odpadový film, na který jsem se zvládnul dívat přesně pět minut.

• 18.11.2019  00:29
    Prázdniny (2006)

Hloupoučká blbinka, která není ani náhodou jako jiná, epická vztahová dramata typu "Na Dotek." Potěší jen laní oči Kate a typická ztřeštěnost Cameron. Tyhle dvě a Jude Law se dají nazvat kránými lidmi. O Jacku Blackovi se to rozhodně říci nedá. Je tam hrozně nasíracích hollywoodských klišé. Nejvíc mě citově zmrzačily dcery Judea Lawa a jejich "stan." Ach bože.

• 16.11.2019  01:06
    Dinosaurové (TV seriál) (1991)

Jako malej jsem s u toho dost bál, ale taky mě to dost bavilo :D

• 15.11.2019  17:10
    Nikdys nebyl (2017)

Hovadina bez hlavy a paty, které "novátorský" záměr neukazovat akci jen ještě víc ubližuje. Jediné co zaujme je hudba, která se ale svou výrazností do tak nudného snímku nehodí. Chcete psychopatickýho Joaquina stále žijcího s matkou? Dejte si Jokera.

• 29.10.2019  11:39

měl jsem zimomriavky, ale ne moc. navíc jsem nepochopil konec. midsommar rozhodně lepší.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16