Velcí bratři (2008)

Průměrná komedie, kde nechybí množství klišé atd. Semtam příjemná politická nekorektnost, černoušek byl zábavný. Na film jsem se díval hlavně kvůli Paulovi Ruddovi, kterého můžu, a stifler (i když je v každém filmu Stifler) mi nevadí. Mimochodem Elizabeth Banks a Rachel Mcadams snad musí být příbuzné nebo něco, ta podoba mě v každém filmu zaráží. Btw, hejtři larpu by se na film vůbec dívat neměli, je tu blbečků v kostýmech s umělými meči až přespříliš.

Její tělo (2023)

Chudák holka / žena to neměla jednoduchý.  Navíc jsem stále srovnával dokonalé křivky Natalie Germani s její hollywoodskou kolegyní Jennifer Lawrence a našinec Natálie mi z pomyslného duelu vycházela líp.  Líbila se mi role mámy,  nelíbila se mi za všech okolností nevýrazná a nezajímavá Denisa Barešová, která mi spíš kazila už Jana Palacha. Hudba Aid Kida mohla být výraznější a méně kytarová ale dala se. Suma sumárum hodnotný český snímek  který si 58 procent nezaslouží.

Jedna ruka netleská (2003)

Je to dobrý a celkem zábavný snímek, ale problém, že jen dobrý. Ondříček nectil pravidlo, že opakovaný vtip není vtipem a tak tady do nás solí jednu hlášku i několikrát za sebou. ("Vrazi.") Na české poměry stále kvalitní a poměrně zvrácené dílo, ale genialitě Samotářů se Ondříček i s odstupem času za mě nepřiblížil.

ONEMANSHOW: The Movie (2023) odpad!

Odporná oneman show jednoho narcistického egocentrika, který nemá žádný talent, žádný um, žádné zkušenosti. Z faktu, že to má poměrně vysoké hodnocení, se mi chce vyhladit polovinu lidské rasy po vzoru Thanose. Pak snad dojdeme vykoupení.

One Man Show (2008) (pořad) odpad!

Černá ovce (2004)

Abychom si to shrnuli, hlavní hrdinka hned na začátku filmu se rozhodne s pomocí boží udělat z gaye heterosexuála, a bohužel se s ním vyspí a následně otěhotní, což se pokusí mimo jiné vyřešit i léčivými krystaly. Do toho tu běhá hot Eva Amurri, která je absolutně nezvladatelná a na křesťanských shromážděních vykřikuje, že "má hrozně mokrou píču" přičemž není jasné, jestli je v té chvíli skutečně posedlá ďáblem nebo má jen jakýsi exhibicionistický záchvat, a z nějakého důvodu s těmito stavy a svým židovským původem navštěvuje křesťanskou školu. Eva Amurri taky povážlivě vzrušuje Macaulay Culkina, který je sice na vozíčku, ale lýtka se mu zapalují velmi, a když se neví coby, mrdne se do toho křesťanský fanatismus, objeví se i těhotné hrdinky idol, zásadně na skejtu nebo alespoň se skejtem v ruce! Není co dodat, jedná se o absolutní klenot americké kinematografie! youtube

...a Bůh stvořil ženu (1956)

Bardottka žije se svým králíkem Sokratem, a přitom je velmi nevyrovnaná, vlastní rodina ji nenávidí, a očividně trpí Hraniční poruchou osobnosti nebo hůř, protože souloží prakticky se vším, co je jen mírně mužské, s etickými a morálními dilematy typu "jsou to bráchové" si příliš hlavu neláme, a ráda si hraje i se smrtí v podobě střelné zbraně. Ve své době to mohlo být zjevení, dnes nemá příliš co nabídnout, navíc na mužského diváka nečeká jediný topless záběr nebo full frontal a vše se odehrává spíše v náznacích.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Chápu, že měl Favreau samozřejmě potřebu k sobě narvat pohledné ženské tvory, ale Sofía Vergara se k němu teda hrubě nehodila a měl jsem i problém uvěřit tomu, že někdo jako ona by byl schopen a ochoten pracovat v pojízdném bistru, a Scarlett Johansson je samozřejmě absolutely out of his league. Film je to zajímavý a rozjetý, ke konci je ale už přeslazenosti a amerického snu trochu příliš, a neustálá propagace twitteru tomu také nepomáhá a nutí se zamýšlet jestli náhodou film nevznikl za spolupráce s Elonem Muskem.

Městečko South Park - Série 23 (2019) (série)

Na několikáté shlédnutí otravná řada s otravným randym a otravnou farmou tegrity. Mimořádně otravný dabing Butterse Stotche A Kylea Broflovského. Opravdu nestačí dát jinou ženskou dabérku (Butters) a Cardu Retardu (Kyle a dokonce i jeho otec!) a čekat že to bude stačit. Nestačí. Stejně jako seriáu nestačí zabývat se jen marihuanou a koksem. Slabá série.

Městečko South Park - Cartman nachází lásku (2012) (epizoda)

Dokonalé vyjádření pojmu "pozitivní rasismus." Cartman ve svém nacistickém zaslepení rasovou absolutní rovnoprávností chce mermomocí, aby spolu na škole dvě stejné rasy chodily. Židy k židům, černochy k černochům, zrzky k zrzkům. Carmatnova ideologie. Svým způsobem ale tato ideologie mající kořeny někdy už v dobách před Adolfem má smysl, je všeobecně známo, že nejčastěji si vybíráme partnery, co nám připomínají nás samotné a to i vzhledem a geny. Ruska se bude jen ve velmi vzácných případech mísit s afroameričanem, francouz se nebude mísit s eskymáky a podobně. Cartman ve své snaze dát dohromady "dva negry" je ve svém pozitivním rasismu tudíž roztomilý.