Temný bojovník (2014) odpad!

Takže rok 2014 pro Cage, dvakrát odpad, z toho jednou hodně tutovej a špatnej Tokarev. A Outcast byl jako pro někoho dobrej film? Představte si blbý film a vynásobte deseti a přesně to dostanete. Nicu, prober se. Hrát umíš, tak se vyser na tyhle sračky!

Poslední šance na pomstu (2014) odpad!

Tenhle nový Cage redefinoval znovu hranici tragicky špatného filmu. Vedle něj vypadají některé Seagalovky z poslední doby jako výborné filmy. Půlku filmu jsem čuměl jen na Cageovo nařízlé ucho a druhou půlku nevěřícně kroutil hlavou do čeho to ten blbec zase vlezl. 10%

Napospas osudu (2014) odpad!

WTF? Cage musí mít těžkou chorobu mozku, že vlezl do téhle neskutečné katolické vymývačky. 0%!

Zimní příběh (2014) odpad!

Vůbec mě to nedávalo smysl, ale i kdybych to nějakým zázrakem pochopil, tak je to stejně hrozně špatně natočené.

Já, Frankenstein (2014) odpad!

Pane na nebi, nedopusť prosím aby vznikaly podobné zrůdnosti. Film, ve kterého vypadá After Earth neskutečně nabušeně. Film, který je tragický každou desetinu sekundy. Nevím co provedli Nighy s Eckhartem, že v tomhle museli hrát. Každá jejich věta mě drásá. Takové nesmysly snad ani nemysleli vážně. Pravděpodobně jeden z 5 nejhorších filmů všech dob. PS: Nenechte se ošálit vysokým hodnocením. 0%! PS2: Jestli chtějí do nového Terminátora opravdu obsadit Jai Courtneyho tak pánbůh s náma se všema.

Pravidla podsvětí (2013) odpad!

Tragická záležitost, ve které Machete vynáší odpadky, Marsellus Wallace vykládá nesmysly a Steven Seagal celé téhle záležitosti velí. Film by se dal označit za lobotomickou odpověď na Godfather. PS: K mému neskutečnému překvapení jsem v titulcích zjistil, že tohle mělo scénaristu.

Pátek třináctého 9 (1993) odpad!

Hodně velká kravina, která si pohrává s myšlenkou že by Jasona černá duše cestovala z těla do těla. Tentokrát jsem se neobtěžoval ani počítat oběti. 10%

Americký ninja 4 (1990) odpad!

Tak ninjové nám zbyli i do 4. dílu. Nebudu vás napínat i tento díl je velmi kravský. Celkově mě ve všech dílech neskutečně srala hudební složka, která jasně ukazuje jak by se tohle řemeslo nemělo dělat. Začínám rekapitulovat, protože nenacházím v sobě už sílu abych si pustil poslední díl. Celá série je neskutečně slabá, že si obyčejný divák ani neumí představit co vše se dá natočit.

Americký ninja 3 (1989) odpad!

Může být divák vůbec přísný na film, kde scénář nebyl nikdy napsán, natáčení trvalo 2 dny, nejvíc peněz padlo na oblečení. Bohužel nezbylo na oblečení pro Steve Jamese, protože ten si vždycky vrch sundá. Obhajobou snímku by měl zůstat fakt, že ani jeden z účinkujících se nikdy herectví nevěnoval. Na závěr by mě zajímalo jestli zůstali na světě nějací Ninjové i pro 4. díl. Protože po 3 filmech jsou již poměrně solidně ohroženým druhem.