Avatar (2009)

Tento nádherne prepracovaný film, ktorý ponúka neskutočné množstvo dobrodružstiev a toľko živelnosti, že som si myslel ,že Pandora naozaj existuje a veril som v to. Režisér nám tu neponúka len pohľad na okraje Pandory, ale práve naopak je to hlavne o tom celom svete, o všetkých tých zvieratách, ktoré tam žijú a všetkom živom na Pandore. Veľké emócie dokáže hlavne vyvolať perfektná hudba, ktorá bola jedným slovom epická. Toto je jednoducho pre mňa najlepšie natočený film či už po vizuálnej, alebo myšlienkovej stránke aký kedy vznikol a veľmi sa teším na pokračovanie, pretože očakávam, že to bude raz tak dobré ako tento prvý diel.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Povedal by som to takto...kto v dnešnej dobe natočil tak skvele spracovaný seriál z dôb kráľov a kráľovstiev ?Jednoducho tento seriál má svoje čaro, dokáže ponúknuť divákovi množstvo napätia, vzrušenia a hlavne dokážete si nájsť asi každý svojho obľúbeného hrdinu. Jednou vetou ešte som nevidel lepšie natočený seriál z takéhoto prostredia a myslím si, že ani dlho neuvidím. 5 séria za nami a mne neostáva nič iné než čistých 100% ak nás autori celých 6 dielov nechali v napätí a rozvíjali príbeh tak aby bolo mnoho vecí ktoré treba ukončiť tak sa im to podarilo bravúrne. Posledná epizóda 5 série široko ďaleko najlepší diel doteraz.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Aj po deviatej sérii ma to stále baví. Scenáristi majú stále čo povedať, herci hrajú svoju kvalitu a nikdy to neupadlo do priemeru. Tento seriál si vždy udržuje nadpriemerné kvality.