Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Pamätám si to ako keby včera keď som sa rozhodol sadnúť a pozrieť si tento seriál ktorý ma upútal hneď od začiatku. Od 1 po 5 sériu som nemal absolutne žiadny problém pozeral som to pravidelne a tešil som sa na každý diel. Ale potom ako keby to začalo byť stereotypné a prestal som zo sledovaným. Každopádne seriál si zaslúži veľmi kvalitné hodnotenie a preto tých 5*........Po opätovnom zhliadnutí 6 a 7 série musím povedať že to má grády. Postavy sa neustále posúvajú ďalej a tak isto aj ich životné príbehy, vraždy sú svižné a nenastáva moment monotónnosti. 8 séria mala veľmi dobrý štart tak som zvedavý na celú sériu a potom následne na 9 sériu.

Hrdinové (2006) (seriál)

Bohužiaľ tak ako je to pri väčšine seriáloch ktoré si začínajú spočiatku dobre ide to potom dole kopcom. V prvej sérii to bolo jednoducho niečo neuveriteľné, niečo nové niečo originálne a hlavne niečo prekvapujúce. V druhej sérii som už bol pripravený ako tak som vedel čo čakať no stále ma tam malo čo prekvapiť a tak sa aj stalo. ALE tuto nastáva chyba a to abnormálna a autori tak zničili veľmi nájdený seriál. V tretej sérii som si pozrel asi 10 dielov a skončil som stým pretože sa to nedalo pozerať. Toľko postáv ktoré tam nemajú čo robiť zbytočne natiahnutý dej ktorý stojí zaprd je to jednoducho zlé. Preto moje hodnotenie a 4 hviezdy sú len za prvé dve série a ten zvyšok sa neodvážim ani hodnotiť.

Herkules (1995) (seriál)

Klasika a seriál z detstva. Nehovoriac o tom že neskutočne žerem tieto báje o bohoch ako je Hádes Zeus a podobne. Tento seriál je určite najlepší počin vôbec zo všetkých tých snáh či už o film alebo niečo čo by malo mať spoločné niečo s Herkulesom. Dneska si ten seriál síce už tak moc nejdem no vždy to bude jedna z klasík a Kevin Sorbo túto úlohu stvárňuje skutočne bravúrne na to v akej dobe sa to natáčalo.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál ktorý síce už nieje to čo býval ale vždy sa rád vrátim ku starým časom a pozriem si znovu série s Charliem Sheenom preto aj moje hodnotenie je: 1 až 8 séria 100% bez sebemenšieho zaváhania dávam sto percent za prvých 8 sérií pretože som sa nasmial naozaj dosť a vzhľadom na to kedy seriál začal vysielanie si myslím že je to veľmi kvalitný seriál. Lenže potom prišiel šok ako všetci už vieme a Charlie "musel" odísť. Čo sa týka novej posily tak určite nezaostáva ale už to nieje tá typická "bratská láska" aká bola medzi Charliem a Alenom. Hodnotenie 9 série 90% 10 séria 90%

Banshee (2013) (seriál)

Tak konečne dopozerané. Bola to neskutočná jazda každý jeden diel bol stále lepší a lepší a atmosféra sa viac a viac stupňovala.Pozor možné spojlery:osobne ma najviac zaujalo to prepojenie a jak sa to producentom podarilo spraviť premiestnenie z basy do reality...a celkovo to prostredie je naozaj fajn.Tak isto veľké plus hodnotím otvorenosť voči erotickým častiam a hlavne otvorenej nahote rovnako ako napríklad v seriáli Spartacus Krv a Piesok. No čo ma najviac dostalo boli tie perfektné súboje a mlátenie a boj a neviem aký ešte masaker pretože tuto to bolo absolútne bravúrne.Nemám čo vytknúť a klaniam sa tvorcovi za perfektnú 1 sériu a dúfam že ďalšia nebude sklamaním no ak tam udrží rovnakú bojovú atmosféru a Lucasovu (šerifovu) ani nie že agresivitu ale skôr bojovnosť a nebojácnosť tak si myslím že tu máme konečne niečo nové a poriadne tvrdé. 1 séria - 100% Tvorcovia nám priniesli druhú sériu a mne neostáva nič iné než povedať úžasné ! Absolútne zvládnutá celá séria do detailu a hltal som jeden diel za druhým.Neskutočný koniec a neviem sa dočkať novej série. 2 séria - 100% Tretia séria začala hneď z ostra. Riešia sa tu samozrejme už klasické problémy a to Hood VS Proctor ale objavujú sa tu aj nové postavy a s tým nové problémy. Jediná vec čo mi trochu prekážala bolo až prílišné citové rozpoloženie šerifa Hooda ktoré trvalo 2 diely a už som si myslel že je toho moc ale naopak bolo zaujímavé sledovať rozvoj ostatných postáv ako Burtona Proctorovho psa. Aj napriek slabšiemu poulhávaniu Hooda po istej udalosti sa naozaj jedná o ďalšiu vydarenú sériu ktorej koniec bol nad moje očakávania a preto 100 %

Perníkový táta (2008) (seriál)

Aby som povedal pravdu moc sa mi do tohto seriálu spočiatku nechcelo no teraz sa ho neviem nabažiť. Po 1 sérii ma to úplne dostalo takže zatiaľ hodnotím takto. 1. séria - 95% 2. séria - 100% 3. séria - 100% 4. séria 100%...Štvrtá séria dopadla nad moje očakávania takže nevidím dôvod prečo neprejsť na dalšiu. Pridávam hodnotenie záverečné na záverečnú sériu ktorú som videl až prednedávnom (10.07.2014). Musím povedať že som si tento seriál užil naplno. Posledná séria dopadla nad moje očakávania a Walter White aka Bryan Cranston bol v tejto sérii vážne diabolský. Takisto bol veľmi veľmi veľmi kvalitný výkond Aarona Paula ktorý je asi najvýraznejšou vedľajšou postavou zo všetkých seriálov vôbec. 5 séria 100% ten koniec bol perfektný a väčšina režisérov by si mala brať príklad ako ukončiť svoju show pretože tuto to dopadlo nad všetky očakávania.

Smallville (2001) (seriál)

Je to seriál na ktorom som vyrastal a stal sa aj pre mňa veľmi obľúbeným už len kôli hereckému obsadeniu hlavný hrdina Tom Welling tomu dodáva šmrnc a získal si týmto seriálom mnoho fanúšikov. Občas mi to pripadalo ale trošku monotónne stále to isté dokola vždy nejaký "padouch" ktorého treba zastaviť no určite to je najpodarenejšia vec zo Supermanom vôbec keď nerátam toho nového Man of Steel

Rychle a zběsile 6 (2013)

Myslím si že celkom vydarený diel bola tam akcia, bolo tam napätie boli tam autá aj keď už nie v takom množstve ako by som si prial. Každopádne pre toho kto chodí do kina a má rád filmy na 1 pozretie tak toto bude to pravé orechové pretože je to 1 s tých filmov ktoré keď si pozriete 1 krát tak vám stačí na dlhú dobu.

Dexter (2006) (seriál)

Pre mňa je to asi jeden z najlepších seriálov vôbec hlavne čo sa týka príbehu ako takého nieje to len napráskané na jednu kopu kde chcú väčšinou len vyťažiť čo najviac a potom kašlú na všetko. Postavy sa menia nieje ich tam ani moc ani málo tak akurát a vždy je tam ten moment prekvapenia.Asi po 4 alebo 5 sérii som si myslel že tam už naozaj nieje čo doplniť ale tvorcom sa to darí stále viac a viac. 1. séria - 100%, 2. séria - 100%, 3. série - 100% 4. séria 100% - 5. séria 90% - 6. séria 100% 7. séria - 100% 8. séria 100% No 8 séria dopozeraná a tak isto je teda celý seriál na konci svojej jazdy :( som s toho čiastočne smutný lebo ma to neskutočne bavilo sledovať no myslím si že najlepšie seriály práve končia v správny čas a tuto sa to podarilo. Všetko sa poriadne vysvetlilo takže celý seriál hodnotím na 100% :)

Hannibal (2013) (seriál)

Po 11 dieloch musím skonštatovať že je to bohovské. Mads Mikkelsen úlohu Hannibala obstáva veľmi kvalitne a celú tú jeho postavu som mu jednoducho uveril. Po všetkých tých kriminálkach hento kriminálkach tamto konečne prichádza seriál ktorý ponúka pohľad na ľudskú psychiku a na to ako ľahko sa môže človek zrútiť. Plus čo veľmi oceňujem je to že sem nehádžu jednu novú postavu za druhou ale vracajú sa k tým starým postavám čím sa im darí zároveň aj vytvárať veľmi kvalitný dej ktorý ma ani jeden krát nenudil. 1. séria - 100%