Dánská dívka (2015)

Nemohu říct, že by tohle pro mě oskarový film. Přijde mi že jak má dnes něco nálepku Based on true story tak se to zdá divácky neodolatelné. Mě osobně však téma nepřišlo zajímavé a klidně mě odsuďte, ale i v dnešní době mi lidé jako byl Einar přijdou spíše jako blázni, než abych je posléze nazýval "silnou ženou". Vždy když teď Eddieho uvidím vzpomenu si na jeho transsexuální pózy, i když prostředí i herci byli dobří.

Dokonalý trik (2006)

Od takto oblíbeného filmu jsem asi čekal více, respektive o dost více. Bale hraje svou roli dobře, ale Jackman mi tak nějak nepřijde moc přirozený. Hodně mě mrzí, že zápletka s Teslou byla sci-fi, protože jinak byl film postavený reálně a bylo by lepší kdyby tak i zůstal. Co mě ale donutilo dát pouze tři hvězdy byla Scarlett, která mi díky své užvaněnosti prozradila, kdo je "inženýr" a film mě tak nakonec nepřekvapil.

Hon (2012)

Jeden z nejsilnějších filmů, které jsem měl tu čest vidět. Mads hraje úžasně a film mě na celých 115 minut připoutal a nepustil.

Padesátka (2015)

Česká komedie, která neurazí ani nenadchne, Úsměvných momentů bylo sice jako šafránu, ale postavy celkem fungovaly takže, když si chcete pustit něco lehčího je to celkem obstojná volba.

Dárek (2015)

Tak nějak s tím dárečkem nevím, nebylo to vůbec špatné, ale mohlo se z toho podle mě vytěžit mnohem více. Chvílemi byl dárek záživný asi jako balení kapesníků pod stromečkem, ale vzápětí opět tajemný a poutavý. Konec byl dost k zamyšlení ,ale na čtyři hvězdy to nesahá.

Až vyjde měsíc (2012)

Pro mě na první pohled zajímavá artová komedie co předvedla zajímavou kameru. S dějem je to však horší a tak se už po dobrých třiceti minutách začnete řádně nudit.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Pro mě popravdě trochu klamání, na film jsem se docela těšil a jeho příběhová stránka na mě moc nezapůsobila. Vin Diesel je opět šíleně badass a se vším si celkem bez problémů poradí. Vizuál ale nebyl nejhorší a flashbacks ze středověku celkem fungovaly.

Deadpool (2016)

Pro mě zásadní film se "superhrdinou", který si mě naprosto získal svým infantilním humorem. Deadpool pro mě fungoval ve všech ohledech a na žádnou delší chvíli mě nenechal beze smíchu. Další super věc je jak štáb film uchopil, což se divák dozvídá hned na začátku filmu.

Králové léta (2013)

Komedie podobného typu jako je Kings of Summer mi většinou celkem sedí, ale zrovna zde tomu tak nebylo. Jedná se o nízkorozpočtovou komedii o velkém útěku od rodičů, která dopadne podle mně dost předvídatelně a ničím zvlášť neosloví. I tak však ve filmu byly veselé chvíle a film nám dá alespoň nějaký podnět k přemýšlení.

Marťan (2015)

Další klasický velkofilm s velkým rozpočtem a výbornými efekty. Zpracování Marťana bylo vskutku velice pěkné, ale po dějové lince mi přišlo, že občas strádal. Matt se mi pro roli Marťana vcelku hodil a film tak v nudných chvílích byl o něco snesitelnější. Čtyři hvězdy dávám však hlavně kvůli vizuálnímu zpracování a ne kvůli dějové lince.