Záhada Blair Witch (1999)

Keď som tento film prvýkrát videl,tak som si myslel,že sa to naozaj stalo a pocit strachu to ešte umocnilo.Bál som sa ako malé decko,keď som sa vracal z návštevy domov o druhej ráno v úplnej tme.Pre mňa tento film navždy ostane číslo 1 medzi horormi.

Hodiny (2002)

Ano,všetci máme depresie.Od chvíle,kedy sa film začne vás pevne uchopí vďaka úžasne precítenej hudbe a bezchybními hereckými výkonmi a pustí vás až po záverečnych titulkách. Nádhera! Nicole Kidman mi tu veľmi pripomínala Evu Green. U mňa za 5 hviezd.

Ďáblova dílna (2007)

Dalšie kvalitné drama s koncentračného tábora s pekelne dobrým komisárom Stockingerom v hlavnej úlohe

Pí a jeho život (2012)

4 hviezda len za prekrásny vizuál a hudbu.Knihu som nečital,no predstava,,že ten druhý Píov príbeh bol realita a dobrodružtvo s Richardom Parkerom si vytvoril iba v hlave,aby sa s tým vyrovnal nieje až tak tažko uveritelná.

Zvláštní dny (1995)

Chcete vidieť ako nakope zadok Lana Wachovski Ralphovi Fiennesovi ktorý má v tomto filme vlastnú osobnú strážkyňu?Veľmi podarené krimi s vynikajúcími hercami a ponurou atmosférou.U mňa za 4 hviezdy...