Útok na Bílý dům (2013)

Keby film trval ešte o hodinu dlhšie,tak by prezidentovanie zverili asi aj nejakej upratovačke.Ale vážne,nebyť toho prehnaného pátosu,dal by som možno plnú paľbu,lebo som sa bavil.No takto...

Mocný vládce Oz (2013)

Nebyť toho prenádherného vizuálu a zopár podarených vtipkov ,3* sú naozaj veľa.

Nevědomí (2013)

„If we have a souls,they are made for love we share.“ Alebo tak nejako. A aj ja ju cítim,a zdieľam a preto musím s radosťou dať päť.

Chceš pěstí? (2013)

Priemerný filmík odetý v peknom šate a s dobrou hudbou.

Čtyřicítka na krku (2012)

Prekvapuje ma dosť nízke hodnotenie filmu.Pre mňa tento dobre vyvážený,vtipný a hlavne úprimne vyznievajúci snímok so sympatickými hercami zaslúži 5* Mimochodom,Leslie Mann je kočka

Velmistr (2013)

Komentáre rozobrali tento film do špiku,takže čo k tomu dodať.Takéto filmy niesu mojou šálkou čaju ako sa hovorí,ale tento sa mi fakt páčil aj vďaka Ziyi Zhang,spôsobe vyrozprávania príbehu a predovšetkým prekrásnej hudbe.PS: Zdalo sa mi,že tie melodie som už niekde počul a Adrian mi to objasnil.

Nevěrníci (2012)

Suma sumárum 3* No ten koniec tomu veľmi nepomohol,ale zato scénka v garáži a stretnutie anonymných neverníkov ma dostali.

Změna k lepšímu (2013) (TV film)

Tak tento film nemôže nikomu ublížiť.Príjemná oddychovka so sympatickými hercami.

Pěsti ze železa (2012)

Na druhú polovicu filmu sa aspoň ako tak dalo pozerať.Značnú časť filmu otrasná hudba,otrasní herci,teda okrem Russell a Lucy.Až sa mi nechce veriť,že tam vôbec Russell hral.A toho akože herca a režiséra v jednej osobe herecky predčila ešte aj taká hora svalov ako Bautista.Celkovo zlý dojem z filmu až na pár svetlých momentov.Jáj,skoro by som zabudol,ale ženy tam boli pekné...

Chuck (2007) (seriál)

Aký lepší seriál si po práci môžte pozrieť? Tak zopár by sa našlo,ale tento tiež kvalitkou nezaostáva.Človek sa zabaví a popri tom aj celkom pekné ženy uvidí,keď už nič iné.U mňa za 5* nech je sranda.