Zpátky do ringu (2013)

Tak týmto starým pardálom prepáčite aj ten veľký kus klišé a budete milovať hlášky,čo sa filmom nesú po celú dobu aj v podobe Arkina,čo scéna to neskutočná hláška.A samotný súboj dobre natočený,ale ako povedal komentátor nebol to pekný pohľad na dvoch starčekov v trenkách.Ešteže boli prestávky.Ale tak celkovo dobrý pocit z filmu a preto,že sa nám na konci zmočí trochu oko ich snáď nezatratíme nie?Či áno?

Závěť (2007)

Tak došlo na hodnotenie Kusturicových filmov.Teda videl som iba dva,ale boli aj posledné.Príde mi,že fičal na nejakom fakt dobrom matroši,z ktorého si samozrejme museli dať aj herci,kedže do toho išli.

Velký útěk (1963)

Nemyslím,že v zajateckom tábore bola až taká pohodička a všetko im vychádzalo až príliš ľahko,preto idem s bodmi trošku dolu.Pri tejto stopáži film nenudí aj vďaka hviezdnym hercom.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Milujem tieto feel good filmy,vždy ma na chvíľu ovládne taký pokoj,pohoda,LIFE.Benovi Stillerovi sa to podarilo tiež.Nieje čo riešiť,za 4*,možno až za 5

Ghost in the Shell 2: Innocence (2004)

Sledovanie tohto filmu je obrovský zážitok.Niektoré scény sú dokonalé a perfektne prepojené s hudbou.Čo na tom,že je to anime...Jednoznačne plná paľba

Noe (2014)

Darren Aronofsky je asi jediný súčasný režisér,čo má gule a rozhodol sa sfilmovať príbeh o Noemovi,resp.ako ho vidí on.A mňa vôbec,ale vôbec nesklamal.Iste,film má svoje chybičky,tu dokonale sadne príslovie Kto psa chce biť,palicu si nájde.Miesto toho,aby sa človek zamyslel nad sebou,tak film odsúdi a dá mu nálepku moralitka,odpad,alebo kresťanský blábol a to nie som ani hlboko veriaci.Podľa všetkého režisér trafil do čierneho však?Krásny vizuál,výborné opakujem výborné výkony starších hercov na čele s mojimi obľúbencami Russellom a mimochodom stále dokonalo krásnou Jennifer.Slečna Watsonová,tiež presvedčivá.A nakoniec,alebo na začiatok Mansellova hudba,blížiaca sa geniálnosti.Uff,musím povedať,že toto všetko na mne zanechalo obrovský dojem,poznačilo ma to v dobrom slova zmysle.Pocity sú čerstvé,pred chvíľou som prišiel z kina.Videné v 2D v originálnom znení.Vrelo odporúčam!!!Dodatok:Ako tak vidím hodnotenia a niektoré komentáre,tak len uvažujem nad tým,ako niekto dokáže dávať plné paľby Marwelovkám a toto dielo takto hodnotiť??!!

Závod s časem (2013)

Hviezda naviac za jednu naozaj podarenú naháňačku a skvelo pasujúcu hudbu,inak je to ohraná platňa.Pozrieť a zabudnúť...

Temné nebe (2013)

Iste,má to chyby,no filmy s touto tématikou mám celkom rád,takže som ich ignoroval.Film ma zaujal a udržal v napätí,takže hodnotenie by som tak šedo nevidel.Dávam slabšie 4*

Lovec medvědů (1982)

Videné asi tak po 23 rokoch.Bol to zážitok ako predtým.4*

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Nehľadal som vo filme tie veci,čo tam niesu,len som sa bavil akciou,efektami a šialenými vedcami.Tie tam boli.Dávam 3*