• Fantasy

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Wow tak toto je neuveritelne... cim viac sa blizime ku koncu, tym odflaknutejsie to je. Tento jeden velky chaos plny nelogickosti, tato akoze velkolepa bitka zivych a mrtvych mala byt akoze to, na co sme 7 serii cakali? Arya na konci vyhrava doposial Cenu Najvacsieho Wtf Momentu celej GOT.

Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

Darmo som sa nadejal, ziadne zlepsenie neprichadza a uz ani nepride. A my sme tak boli zbytocne ukrateni o to, co mohla byt jedna skvela jazda az do konca, nebyt obycajnej chamtivosti a tuzby natocit to silou mocou hned a zaraz aj na ukor kvality. Je to velmi smutne sledovat, co je z tohto kedysi skveleho serialu teraz.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Velmi velmi podpriemerne, je citit ze to uz nejde podla knihy. Kedysi duchaplne dialogy nahradili radoby vtipne dialogy o (doslova) nicom. Omielanie stale toho isteho este zo 7micky. Akcia ziadna. Aspon ze draky, hudba a scenerie su pekne.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Ako zruinovat vsetko co tak poctivo budujete par rokov za par minut, Cast Prva.

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Na to, ze 8. seria bola jeden velky fail, posledny diel viac nez dostojne ukoncil cely serial.

John Wick 3 (2019)

Nechapem, ako mohli dve hodiny bezducheho a monotonneho strielania a sekania s dvoma prihluplymi dialogmi zozat taky uspech

Loli paradička (2019)

Prijemne prekvapenie az na ten nedokonceny koniec

Prvních 100 - Memento Mori (2019) (epizoda)

Po predchadzujucom vydarenom diely tu mame zasa diel o nicom. Tato sezona je ako jeden velky rollercoaster, raz hore raz dole.

Prvních 100 - The Blood of Sanctum (2019) (epizoda)

Po predoslom super diely sa vsetko vracia do starych kolaji - uponahlane, nelogicke, bezemocne. Niektore zaverecne sceny tragikomicke.