• Krátkometrážní

Uvnitř tančím (2004)

Zábavný film na citlivé téma. Poukázání na to, že v podstatě v jakémkoli nepříznivém osudu lze žít a užívat si maličkostí až do posledního dechu. Ať už pokorným, či neotřelým a drzým způsobem :-). Skvělé herecké výkony obou představitelů. (85%) => 4★

Grotesque (2009)

Veškerá nechutnost, odpornost a perverznost ke gore hororu patří.. O tom žádná..ale ne každý to snese. Jednu hvězdu přidávám za konec, který mě v celku pobavil. (11%) => 1★

Oscar 2016 (2016) (pořad)

Neustálé tlachání Chrise Rocka o černých a bílých mě posléze přestal bavit. Jinak všechno v klidu:-) ..(75%)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Těšil jsem se, dočkal jsem se, užil jsem si to. Iñarritu je opravdu pán režisér. Po několika skvělých filmech, nedávno oceněném Birdmanovi, předložil další filmovou lahůdku, která je zase z jiného soudku. I když se jedná o zradu a pomstu, která bývá dost často filmově zpracovaná, snímek svou autentičností a surovostí dostane skoro každého do varu. CGI efekty se mi zde hodně líbily. Zaujala mě kamera, která se v jednom záběru protáčela a sledovala kompletní panorama. Záběry přírody skvěle podtrhují atmosféru filmu. Stopáž byla tak akorát...A DiCaprio? Ten má čich na výborné filmy (!). Opět mu tahle role sedla, a převedl zde luxusní výkon. / / And Oscar goes to Leonardo DiCaprio!!! / / Dokonalý začátek roku. :-) ..(100%)

Krásná mimozemšťanka (1988)

Příjemná sci-fi komedie, která neomrzí. :-) Znám to už od mala. Rozhodně pobaví a navodí dobrou náladu. ..(75%)

Gravitace (2013)

Unikátní snímek! Geniální nápad, zpracování, herecké výkony a některé záběry až dechberoucí. Vizuální stránka je úchvatná, létající šroubky, fyzika a ozvučení v místech bez gravitace - jedním slovem úžasné. Pro mě to byl filmový zážitek..Film, při kterém na mě dýchla nádhera a klid vesmíru, si zaslouží plné hodnocení. ..(100%)

Love (2015)

U mě celkem zklamání. Tento film není o sexu či o lásce..je to o muži, který se nevyrovnal s rozchodem. A tak vzpomíná na sex se svou bývalou ženou resp. s životní láskou. Některé milostné scény byli vynikající (!), některé zase špatné..Celkově dobrý, ale čekal jsem mnohem víc..vášně...(50%)

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Nic co vás posadí na zadek...Děj je předvidatelný, nic překvapujicího...Je to škoda, mohla to být luxusní gangsterka podle skutečné události, kterou jsem očekával. Depp, ten je fantastický, ale sám to nemůže utáhnout. ..(50%)

Babel (2006)

Neskutečně reálný film opravdu ze života...není ani trochu přibarvený a je věrohodný skutečnosti. Celá věc vás nutí k zamýšlení o různých sociálních a životních podmínkách všech lidí. Snímek na mě působil děsivě a depresivně zvlášť v těch nejkritičtějších situacích, kde si člověk sáhne na úplné dno a uvědomí si věci, které by si za normální situace neuvědomil. Vskutku krásné prolínající příběhy...Zde jsem si režiséra hodně oblíbil. ..(100%)

Biutiful (2010)

Nejslabší film od J.G.Iñarritu. J. Bardem byl výborný..ale to je tak asi všechno. Možná za to může poměrně dlouhá stopáž..nevzalo mě to. ..(50%)