Gravitace (2013)

Skvělá kamera, postavy (ikdyž jsou jen 2) se mi zalíbily,ale zkrátka děj je o ničem. Docela mě potěšilo, že když ěj nebyl tak zajímavej, tak aspoň ten film netrval 3 hodiny. 65%

Očista (2013)

Skvělej nápad, ale špatně využitej (stejně jako u Snowpiercer nebo Vyměřený čas), bylo tam několik fakt už moc nereálných věcí (když nepočítám zavedení dne očisty). 80%

Justin Bieber's Believe (2013) odpad!

Nemám rád Biebera, ale snažil jsem se ten film hodnotit nestranně. Stejně jsem to nakonec za 20 minut vypnul a vys*al se na to, protože pro nefanoušky (ne přímo hatery) nemá zhlédnutí tohoto filmu žádný smysl. Uděluju 4% ;).

Pan Nikdo (2009)

Film jsem se od začátku snažil pochopit, což je chyba, všechno se začalo ke konci vysvětlovat a dokonale do sebe zapadat. Přesto 80%

Grandhotel Budapešť (2014)

Skvělé postavy, kostýmy a kamera, ale jak už je u některých skvěle hodnocených filmů posledních několika let zvykem, děj byl absolutně o výkalu. 45%

Muž z oceli (2013)

Celý život zásadně nemám rád filmy se superhrdiny, ale tohle mi díky skvělé kameře a efektům přišlo, jakoby to konečně bylo trochu lepší.. Jinak děj byl podle očekávání pěkně na nic. 55%

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

(POZOR, SPOILERY)Nejfake v tomto videu de facto shrnul a doplnil to, co už sdělil v několika videích a všema očekávaný odhalení obličeje se neodehrálo, takže pro většinu lidí celkem zbytečnej film. 2* za pěkné provedení vzhledem k tomu, že je to amatérský film. 35%