Pod kůží (2013)

2* za nahou Scarlett Johansson, zbytek filmu mě nepřesvědčil o lepším hodnocení než 3*. 55%

300: Vzestup říše (2014)

Dost akční film s menším množstvím emocí než první díl, přehnaným množstvím krve (ne, že by to bylo nechutný,ale je to zkrátka přehnaný) a hodně nesympatickou zápornou postavou, děvkou z východních moří, která se vyspí i s nepřítelem a nepřizná vlastní chybu nebo prohru. 85%

Ledová archa (2013)

Skvělý příběh a nápad, který si mohl vzít do rukou někdo lepší a hlavně nahradit laciné efekty. Jinak jak už jsem řekl, nápad byl skvělej a dalo se na to dobře koukat. 80%

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

Kdyby tam nebyl Ewan McGregor tak to je hodnocený tak o 30% hůř. Mně to přijde nudný. 35%

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kdo by nechtěl vidět Toma trpět? Jerry je zkrátka zabiják. 90%

Leon (1994)

Chvilkama se mi nelíbila postava Natalie Portman, zkrátka holka, která si myslela že je velkej "čistič". Jinak Jean Reno jako vždy odvedl výtečnou práci. Zbytek též bez chyby.

Schindlerův seznam (1993)

Je super, že existuje člověk jako Steven Spielberg, který seznámil miliony lidí s hrdinou Oskarem Schindlerem . Muselo to pro něj bejt smutný, ale jako Žid dokázal tenhle film zrežírovat asi nejlépe. Na tenhle film by se každej na světě měl podívat. 100%

3:15 zemřeš (2005)

Když jsem to v 10 letech viděl, mohl jsem se pos*at strachy, jen mi přijde že dost scén přejal režisér z jiných hororů.80%

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Pár vtipných scén, také scény které jsem vůbec nepochopil (Proč náčelník udusil Nicholsona). Zbytek filmu byl o ničem, absolutně o ničem. Mohlo to být 3x kratší. 30%