Bitch Slap (2009)

Film ma nulovou hodnotu.Jedině snad ,že někteří jedinci při něm dosáhnou jistého tělesného uspokojení.

Včera, dnes a pozítří (2012) (amatérský film)

Dvojka se nese v duchu prvního dílu,scenář je trochu propracovanější,takže 2,5*

2012 (2009)

Film pojednavá o možném konci světa v roce 2012.Režiserem je Roland Emmerich,který je svými katastrofickými filmy hodně známý.Technické zpracovaní je na vysoké urovni,ať už jde o destrukci města , výbuch sopky a další.Dějově je to slabší,mnohokrát uvidíte, kdy hlavní postavy uniknou několikrát jisté smrti na poslední chvíli.Takže, kdo má rád tyto globalní katastrofy,určitě s tímto filmem nešlápne vedle.

Holka s prknem (2011)

Tradiční snímek o tom jak to jedinec má v životě těžké a kam to může dotáhnout.V tomto případě okořeněný anglickým humorem a sympatickými herci,takže plusový bod k dobru.

Propast (1989)

Fanoušci sci-fi zbystřete,pokud jste ho ještě neshlédli, styďte se.Rozhodně patří ,v tomto žanru, k tomu nejlepšímu co se dá vidět a to i přesto ,že film je z 90tých let a moderní snímky měly šanci ho postrčit do propasti filmové historie Stale si drží svoji vysokou laťku.James Cameron odvedl v tomto směru úžasnou praci.

Ztraceno v překladu (2003)

Film má příjemné pomalé tempo,žadné rychlé zvraty a to se mi zamlouvá.Hlavní hrdinové jsou tak přirození a samy sebou,že by jste si svůj životní styl někdy rádi prohodily.Velmi citlivě natočený film.

Lars a jeho vážná známost (2007)

Nedalo mi to,musel jsem Ryan Goslinga opět vidět.A neudělal jsem rozhodně chybu,další z jeho vrcholných snímků.Chvílema budete mít pocit,že je to dost trapný a budete chtít poskočit ve filmu o kus dopředu,ale to nedělejte,připravíte s o to nejlepší.A až na konci pochopíte, proč prošel,pro Vás možná dost směšnou,životní etapou.