Mladý Sherlock Holmes (1985)

Chvilkami skvělá ponurá atmosféra + sympatické obsazení + dobrý příběh = 100%. Chcete vědět, jak se Watson s Holmesem seznámili? Nezbývá než doporučit tento film. Absolutní klasika

Láska přes internet (1998)

Velice příjemná romantická komedie, s neméně milým obsazením.

Mladý Frankenstein (1974)

To byli časy, když ještě Mel Brooks točil dobrý komedie.

2001: Vesmírná prda (2000) odpad!

Leslie Nielsen kdysy hrával v dobrých parodiích a komediích. U této jsem chvilkama spíše brečel, že je někdo schopen natočit něco takového.

Excalibur (1981)

Nejlepší fantasy všech dob. Je potřeba něco dodávat?

Můj nepřítel (1985)

Jeden z těch výborných, bohužel zapomenutých filmů na který si nikdo nevzpomene. Absolutní klasika. Jedno z mých oblíbených Sci-fi

Konec světa (1999)

Docela slušný film, ale ten závěr. Arnolde co to modlení? Co to mělo být?

Eliška má ráda divočinu (1999)

Jedna velíká divnost. Vizuálně nádhera, ale zbytek? Ne, tenhle film jsem prostě nepochopil.

Rychlá změna (1990)

Velmi nepovedený remake dobré francouzské komedie. Když už tento film, tak 100x lepší originál s J. P. Belmondem.

1941 (1979)

Značně podceněná záležitost. Spielberg trhlej jako nikdy, komediální jízda na úrovni nejlepších bláznivin následující dekády a vůbec, to většina z vás nepobrala těch x souběžně se rozvíjejících a na závěr skvěle se propojivších dějových linií? Vždyť je všechno jasný jako facka a ty hlášky typu "Vůbec jsem nepochopila, o čem tento film vůbec je" vážně nechápu. Tady si asi někdo během sledování seděl na hlavě. :-)