Aneta (1995) (seriál)

Jeden z těch horších seriálů, ale hlavní roli tam hrál můj kamarád, takže pro něj mám jistý druh slabosti.

Krajina střelců (2003)

Od Kevina Costnera uz jsem vazne nic preborneho necekal. O to vetsi prekvapeni je pro mne jeho novy snimek, ktery je nejlepsim westernem za hooodne dlouhou dobu. Nejprve vas ceka klidnounka prvni polovina, kde se do sita seznamite s hlavnimi postavami a pote nasleduje pulka druha, kde vynika zejmena fantasticka prestrelka jakoby vystrizena z Gauneru, akorat s tim rozdilem, ze je zasazena na divoky zapad a angazuje se v ni podstatne vetsi pocet pistolniku. Kdyby nebylo natahovaneho konce, tak by se jednalo o stoprocentni zazitek. Takto je to "jenom" za devadesat. Tedy jeste jednou. Kevine, to se ti opravdu velice povedlo.

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Chybí tomu lehkost a nadhled prvních tří dílů, ale to se dalo očekávat. Po průměrném čtvrtém dílu se jedná o příjemné oživení série, kterou mám tak rád. Jelikož byla pro mne čtyřka za 50%, musím dát pětce 60%, protože je minimálně o tu pětku lepší.

Závod o zlato (2000) (TV film)

Ani vlastně nevim proč jsem to celé dokoukal. Hloupoučký film s těžce provařenou zápletkou a neskutečně tupými scénami z hokejových zápasů, potažmo z celých Olympijských her.

Metropolis (1927)

Démonický film. Opravdu nevim, jak se dá něco takového okomentovat.

Simone (2002)

Velká škoda těch několika hloupostí při veškeré manipulaci s počítačem, jinak bych se čtyřmi hvězdami neváhal, ale ptákoviny to jsou do očí bijící. Jinak se jedná o velice příjemný a originální film s tradičně výborným Al Pacinem, který rád uvidím znova. Celkově zhruba za 70%.

Ubaleno v Kansasu (2003)

Velice podivný snímek, který sice má své silné chvíle, ale těch je opravdu málo.

Looney Tunes: Zpět v akci (2003)

Zřejmě nejlepší hraně-animovaný film od Králíka Rogera. Pořád nechápu, jaktože se tento film tak vydařil. Zapomeňte na Space Jam. Daffy, Bugs a spol. jsou zpátky.

Mazaný Filip (2003)

Vynikající obsazení. Velice vtipné. Překrásně natočené a navíc báječná hudba po celý film. Ale nějak tomu chyběj kou.., v tomto případě znamenající jakoukoliv atmosféru, která by mě k filmu připoutala a více vtáhla do děje.

Wilbur se chce zabít (2002)

Slušný, námětem velice originální, leč ohromně rozvleklý a zdlouhavý film, který ke konci již docela nudí. Ale 3,5* si to zaslouží.