12 opic (1995)

Tohle je mistrovské dílo!

Noční agent (2023) (seriál)

Dvě hvězdy, reálně 35%. Mám problém to po šestém dílu dokoukat, jaká je to sračka. Má to tak o deset epizod více než to mělo mít. Jestli je tohle nečekaný hit Netflixu, tak potom si přeji zemřít, abych nesdílel jednu planetu s Netflixem a bandou debilů co čumí na jeho dílo a mlaskají si u toho. Existence plánů na druhou řadu jsou nerozluštitelnou záhadou. Ale třeba bude ještě více generická a každé klišé tam bude víckrát než v první řadě. A banda hlupců tomu zase dá vysoké hodnocení.

The Last of Us (2023) (seriál)

Průměrný dobrý seriál. Neuchvátí, nezklame, zapadne. Hype způsobilo, že se spousta lidí ze stáda raději vyjadřuje nadšeně, ale jestli je toto král, tak je nahatý svou průměrností. Pedro je boží, tak jako ho známe odjinud. Hru si rozhodně na PC hrát nebudu, seriál mi stačil. Pokud budu někdy sledovat další řadu, nebude to rozhodně z mé iniciativy. 50%

Jan Žižka (2022)

Jedna hvězda. Nestahovat, neplatit, nekoukat. Vyhodit půl miliardy tímhle způsobem. Jákl překonal duo Pomeje-Troška..

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

No.....kde jsem to už všechno viděl? Jo ve Hrách o trůny, před deseti lety..... Toto je zatím nastavovaná kaše s charaktery, které nedávají smysl. Hrozné CGI jak ze hry z roku 2005. A draci mají sedlíčka. To drsná Daenerys ojížděla draky naostro.... Zatím dávám 50%, ale myslím si, že to bude přehypovaná srágora.

Město patří nám - Part One (2022) (epizoda)

The Wire se vrací. Možná. Uvidíme. První díl vypadá dobře. Stará dobrá místa, zoufale špatné Baltimore. Pro usmání:  Marlo Stanfield dělá na kriminálce a seržant Jay Landsman je šéfem policie. Dávám čtyři hvězdy.