Pařba na třetí (2013)

Tak už jen to kino ve kterém jsem to viděl... Starší se skvělou atmosférou a vtipným uvaděčem. Už tehdy jsem věděl, že večer bude stát za to. A stalo se. Hangover miluji a trojka sice nemá na úžasnou jedničku, ale stoprocentně to o hodně předčilo neskutečně zkopírovanou dvojku. Úplně jinak pojato, vžil jsem se do filmu a až do konce jsem se opravdu bavil. 5 hvězdiček nedám jen kvůli naprosto nezábavné prodavačce v obchodu. Velká lítost, že nebude další díl, ikdyž to většinou končí fiaskem. 75 %

Gladiátor (2000)

Úžasný film o lásce, přátelství a věrnosti. Russell Crowe podává naprosto skvělý, přesvědčivý výkon a atmosféra antického Říma je úchvatná. Jeden z nejsilnějších filmů, co jsem kdy viděl a myslím, že z historických už nikdy žádný nebude lepší. 100 %

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Ze začátku parádní horor, ale s postupem času se to zhoršovalo a zhoršovalo, na můj vkus příliš natažený konec a přespříliš fantasie... Jinak moc dobrý horor, zvláště když vezmete v potaz kdy byl natočený. A z Fredyho prostě mrazí v zádech. 60%

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Tenhle film mě opravdu dostal... Josh Radnor hrál naprosto skvěle, věřil jsem mu každé slovo a vymyslel skvělý film o lásce a přátelství. Opravdu doufám, že zrežíruje ještě hodně filmů, protože je vidět, že na to má. Z dalších postav se mi hodně líbil Tony Hale a Kate Mara. 90%

Rock of Ages (2012)

Vůbec jsem to nečekal, ale film mě docela potěšil. Výborné písničky, bon jovi, Guns and Roses no prostě super! Hodně mě překvapil Tom Cruise, nehrává většinou v tomhle typu filmů, jinak Russell Brand mě jako vždy potěšil, jediné co mě dost zklamalo byl hlavní herec, hrál opravdu dost hrozně... Samozřejmě také hodně klišé, ale to se dalo čekat. I tak dám za 4 hvězdy. 70%

Hop (2011)

Animák pro děti, který i naprostou většinu dětí moc nepotěší. E.B. je dobře namluven Brandem a některé scény jsou docela roztomilé. Jinak naprostá nelogika a špatně poskládáný děj. 30%

Jurský park (1993)

Rozhodně moc dobrý film, ale za těch 5 hvězdiček mi nestojí, kdybych nečetl knihu možná, že bych tomu plný počet dal za skvělé triky a úžasnou scenerii. Rozhodně se mi ale dost líbil a byl to jeden z mých hodně sledovaných filmů dětství. 80%

Taková zvláštní rodinka (2001)

Film pro náročnější diváky, který nelze zrovna označit za komedii. Skvělá hudba, velmi dobře obsazené, dobré herecké výkony. Zpočátku mi to přišlo trochu mdlé, ale děj se rozvíjel a nakonec musím uznat, že to stojí za to vidět. Další zajímavost je, že je film rozdělený do kapitol, což mě docela příjemně překvapilo. Přesto jsem docela zklamán protože New York Times film označil jako film roku, takže jsem očekával o dost více. 65 %

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Krásný, dojemný film, který vás nabudí touhou bojovat. Motivační film se spoustou krve, která vás nesmí odradit. Vychytané souboje, parádní grafika a úžasný film! Velmi dobře pojato, hrdinové Sparty vám hned přirostou k srdci a i když naprostá většina alespoň trochu vzdělaných lidí ví jak to dopadne, nic to neubere na strhujícím finále. 90%

Mamma Mia! (2008)

2 hvězdy pouze za skvělé písničky od ABBY... Film samotný nestojí absolutně za nic i s Firthem, Brosnanem a Streepovou. Ani jsem to nedokoukal, průhledná komedie, které se nedá zasmát a je prostě hloupá.