50x a stále poprvé (2004)

Nejlepší komedie se Sendlerem a Drew Barrymore. Shlédnuto přibližně 50x...

500 dní se Summer (2009)

Strááášně pohodovej film, né že by mě to vadilo. Zápletka tam skoro žádná nebyla, ale ani to mě nevadilo. Joseph Gordon-Levitt byl dokonalý!! Zato Zooey Deschanel mi ve filmu vůbec neseděla..Rozhodně to stojí za shlédnutí.

50/50 (2011)

Krásný příběh podle skutečné události. Příjemné odzačátku do konce, perfektně provedené. Herci zvládli své role dokonale, především hlavní hrdina. Zakončení bylo úžasné, žádná přihlouplá romantika. Jeden z mála filmů u kterých jsem si nebyla fakt jistá jak dopadne..

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Honza Dědek není úplně sympatický moderátor ale hosté to vždy udrží.

7 životů (2017)

Naprosto luxusní! Když jsem si četla popisek přišlo mi to až humorné, pondělí úterý středa... No sranda.. Trošku předvídatelné, ale některé okamžiky dost nečekané , scénárista se s tím moc nepáral.. Spokojenost..

8 MM (1999)

V roce 1999 určitě velkáá pecka, já od filmu čekala něco jiného a asi i víc..Zápletka byla dobrá tak v 70% než začaly akční scénky, kde Tom vždy nějak zázračně přežil - dost zajímavé..Jinak to špatné nebylo, závěr třeba dokonalý, a žádný americký happy end..4* někdy shlídnu třeba znovu a poupravím :)

9 a 1/2 týdne (1986) odpad!

Jeden z nejhloupějších filmů co jsem viděla. Absolutně bez děje. Chápu, že v osmdesátkách to musel být boom, ale teď je to jen hloupý vtip a předchůdce padesát odstínů šedi.

96 hodin (2008)

5* dávám opravdu minimálně a to už něco znamená. Výborné duo Liam Neeson a Maggie Grace. Akční filmy moc nemusím, ale tohle mi opravdu sedlo. Konec byl braný dost pozitivně, ale nevadí. Pěkná hudba zde byla jen kladem. Žádné nudné natahování nehrozilo. Velmi dobrý film po dlouhé době a s aktuálním tématem.