Bez kalhot (2012)

Pro mě velmi VLHKÝ film-----na 99% film pro ženy, které chtějí mít zajímavé sny :) XOXO Míshaa

Vlk z Wall Street (2013)

To je neuvěřitelný dílo. Komentovat Leoův herecký výkon nemá už cenu,jelikož je to prostě pan herec, kterého jak to tak vypadá ocení pořádnou cenou až po smrti :-/ ( nedej bože ) Nejvtipnější scéna je bezpochyby jízda v lamborghini :D Když na to jen pomyslím - furt se musím smát. Je pravda, že těch nahatej supr kočiček a šukaček je tam až přes příliš, ale bez toho by to asi taky nešlo. Bohužel lidi středního nebo staršího věku odcházeli z kina, páč asi nechápou tu správnou prdel. ÚŽASNÝ XOXO Míshaa

Báječný svět shopaholiků (2009)

Nemůžu si pomoct, ale je to nápadně podobné sexu ve městě. Akorát místo carrie bradshaw tam je Rebecca Bloomwood. Obě jsou stejně vymatlané a nikdy neřeší nic podstatného. Dvě hvězdy jenom kvůli občasnému zasmání jinak opravdu hovadina XOXO Mísha

Velký Gatsby (2013)

Leo opět zazářil - výborná práce. Film sám o sobě je zbytečně dlouhý a děj v něj je svým způsobem o ničem , ale herecké výkony, kostýmy a hudba to vykompenzují a přidají filmu na kráse. Miluju filmy zasazené do období 20. a 30. let - ta doba mě fascinovala a Luhrmann to nádherně vystihl. Nelituji času stráveného v kině a rozhodně vím, že budu soundtrack poslouchat pořád dokola. XOXO Míshaa

Zelená míle (1999)

Dechberoucí film na, který se dá koukat s chutí pořád a pořád dokola. Mám ráda malou Jingles .Tom Hanks na jedničku a ta hudba bez chyby XOXO Míshaa

Lov lososů v Jemenu (2011)

Už název filmu není žádný šlágr a film už vůbec ne. Zachránil to jen Ewan ( i když se k téhle roli vůbec nehodil ). Už po prvním 10 minutách bylo jasné že to bude sladká romanťárna a každý inteligentní člověk věděl jak sladce a šťastně dopadne konec. A zasadit takovouhle romantiku do prostředí chytání lososů je hloupost. Pro mě 103 minut ztráta času.. XOXO Míshaa

Černobílý svět (2011)

Bezpochyby se toto drama řadí do mých top 5. Úžasně ztvárněné a natočené bez násilí, ale ta podstata té doby a té problematiky je to brilantně zobrazena. Je v tom napětí i humor. Nemám slov. Podle mě, by to měl vidět každý a zamyslet se nad tím jak to bylo pro tyto lidi těžké a i tak to vše překonávaly.

Prokletý ostrov (2010)

Leonardo má snad čuch na filmy v kterých hraje. Již od roku 2002 je to samá pecka a toto je pecka všech pecek - velice vyjímečné dílo. Úžasné prostředí léčebny, napínavé a lekavé scény a po celou dobu musíte přemýšlet a nedokážete se od toho odtrhnout a ten KONEC - JEDNÍM SLOVEM WAU. Je to tak nebo to tak není - co že to na konci říká atd. - tisíc otázek a spoustu možností a variant konce. Jediný film u kterého se vždy s mojí polovičkou pohádáme, jelikož si každý vytváří svůj konec děje. Škoda jen, že LEO nebyl ještě pořádně oceněn. Za tohle toho OSCARA MĚL MÍT XOXO Míshaa

Millerovi na tripu (2013)

Konečně po dlouhé době komedie u které se člověk zasměje. Připomíná mi to Bláznivou dovolenou ( 1983 ) a moderní rodinu Griswoldů :D I výbět herců byl super. XOXO Míshaa

Navždy spolu (2012)

Již stomiliontý romantický film od, kterého se nedala čekat nic velkého. ALE pozor ono je to přesně naopak - Nemohla jsem se od toho odtrhnout a na konci brečela jak želva. A navíc se mi celou dobu z Chaninga rolovala gumička od kalhotek jak je sexy. Všem dívkám či dámám, které si chtějí spravit chuť vřele doporučuji XOXO Míshaa