Extrémní předsudek (1987)

Mě se to dost líbilo,akční scény tu jsou si myslím slušně provedeny,herecké obsazení rovnež příjemné,závěr trošku nečekaný ale filmu to neuškodilo,naopak,aspon se to ztrhlo ve velkou přestřelku :)) mimochodem Maria Conchita Alonso je kus krasné baby(kubánky) :)

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Zklamani,zacatek me celkem naladil,jenze co me stvalo bylo to,ze skoro vsechny akcni sceny jsou bud v noci nebo ve tme,tak jsem v podstate ani nevedel kdo je kdo a mel jsem v tom mensi chaos...Sean Penn se mi libil,zahral svoji roli dobre i Josh Brolin valel,ale na gangsterku tu snad neni zadna akce ktera by se vryla divakovi hluboko do pameti,mozna malinko zavecerna prestrelka v hotelu a finalni bitka :) Takze zklamani....

Godzilla (2014)

Tak tohle se nepovedlo..

Hamburger Hill (1987)

Sice to není žádná Četa,ale má své kouzlo taky,především finále alá dobývání kopce(mimochodem,pěkná scénka při rostřílení lebky jednoho VC americkým M60 :) ) Tento film by neměl být tak zapomenutý :)

Hardcore Henry (2015)

Za zacatku to vypadalo solidne,dobry napad...ale nejak od pulky uz ta neprehlednost akci a deje me zacala stvati a zaslo to takovym zpusobem az tak daleko,ze me na konci filmu rozbolela hlava...volim mezi dve az tri hvezdy ale spise za ty dve,bohuzel..

Harley Davidson a Marlboro Man (1991)

Dobrej filmik,melo to atmosferu,dobry hlasky a hlavne sehranost dvou pratel :) Leckdy jsem mel usmev na tvari :)) idealne stravene nedelni dopoledne pred obedem :)

Hon na myš (1997)

Prvni film na kterem jsme byli se skolou v kine :) Tenkrat bych tomu rupnul za pet hvezd,vcera jsem to omrknul znovu a to nadseni nejak uz se vytratilo avsak stale se jedna o zabavnou komedii ac mistama prehnanou :))

Hory zalité krví (2009)

no tak toto byl u mě průser...po 20 minutách přestalo mě to bavit,působilo to zmateně a nějak divně...jedna hvězda za hezkou blondcku :) ( i když fetku) ...

Howl (2015)

kua! Tak to solidne zacalo a nakonec se to promenilo v takovou nehoraznou kravinu,dokoukal jsem to jen skrz zvedavost jak to dopadne.. hvezda za par momentu..