Hitman: Agent 47 (2015)

Akce tam byla,s videoherní předlohou to nemá nic společného (stealth a tiché zabíjení).A scéna s vrtulníkem v baráku,mi akorát připoměla mé začátky s pilotováním vrtulníku v Battlefield 4 :-) 2 hvězdy

Spectre (2015)

Nejlepší ze všech čtyř dílů s Craigem.Je zde přítomna akce,humor,romantika,vše co v Bondech být musí.Skvěle propojený příběh,který je provázán s předchozími díly a skvělý výkon Christopha Waltze,jako hlavního záporáka.Dávám 5 hvězd.10/10 IGN.

Marťan (2015)

Už se nedivím nominacím na Oscara za komedii roku.Bohužel jsem očekával dechberoucí vyprávění příběhu ve stylu Trosečník s Tomem Hanksem v hlavní roli,ale bohužel se mi dostalo komedii,která byla místy protkána dramatickými okamžiky.Skvělý herecký výkon Matta Damona mě ale udržel k dosledování celého filmu,takže 4 z 5 hvězd.

Ohnivá zkáza (2014) (TV film) odpad!

Vypíchněte mi někdo oči!!!!!!!!! Bože,taková sračka.Proč já na to koukal....

Steve Jobs (2015)

Jobse uznávám jako vizionáře,avšak nikoliv jako člověka.Byl to pro mne nesympatický člověk,který poblouznil Ameriku svými produkty.Nemám Apple v lásce,avšak to s mým hodnocením nemá co dočinění.Líbil se mi více film o Jobsovi s Kutcherem.6/10 IGN (3 z 5 hvězd)

Země zítřka (2015)

Na efekty dobrý film,ale příběh je jen průměrný,nezáživný :-) 6/10 IGN (3 z 5 hvězd)

Mariňák (2005)

Parádní film o dopadech války na vojáky.Nádherné zachycení momentů,kdy jsou na dně,kdy je jejich blizcí opouští,protože to ta kunda doma prostě bez sexu nevydrží.,kdy se přes 120 dnů nudí v pouští a když už dojde na válku,tak ani nikoho nezabijou. Gyllenhaal a Fox na jedničku.10/10 IGN.Víc nelze říct.prostě se na film koukněte.

Mimoni (2015)

jsem rád,že mimoni mají svůj film,bohužel,očekával jsem od filmu trošku víc.Skoro celý film se pomalu odehrává jen o třech mimoněch,kteří sice udržují vtip na dobré vlně,bohužel to nestačí.... proto 3 z 5 hvězd alias 6/10 IGN.

Let's Dance All In (2014)

Pátý díl této taneční série je dle mého neskutečná sračka.První díl nastartoval tuto sérii k výšinám,druhý díl zvedl laťku o něco výš,třetí a čtvrtý díl toto tempo udržovali stále nahoře,jenže přijde pátý díl,který tento pokrok dokonale posere.Málo tance,stále opakující se choreo,nezáživný příběh,112 minut nudy,kde film alespoň zachraňuje finální tanec na konci filmu.Tudíž nejslabší díl série,nejlepší pak 2. a 4. díl.Mé hodnocení je tedy 3/10 IGN,v jazyce ČSFD pak 2 z 5 hvězd.

San Andreas (2015)

Tuny zeleného a modrého plátna.kýčovitý příběh,který sice stojí za hovno,ale dokáže pobavit.Efekty ale stojí za podívanou,divím se ,že pod tím není podepsán sám velký Demolition man Emmerich.A taktéž stojí za zmínku angažování Sašenky Daddariové a Carly Guginové,které svou hrudní výbavou polaskají nejedno mužské oko :-) mé hodnocení je tedy 6/10 IGN,neboli v jazyce ČSFD 3 z 5 hvězd.