Groteska (2010) (studentský film)

óó bože,Kordusi..co nám to děláš? proč dáváš tuhle věc na internet..takovéhle video mělo zůstat v trezoru a nikdy nemělo spatřit světlo světa :-D 10/10 IGN

Americký sniper (2014)

Dobrý film popisují příběh jednoho amerického odstřelovače v Íráku.Je to ale typicky patriotistická propaganda americké armády a Ameriky vůbec... Příběh, se točí kolem kovboje,který dostane chuť si zastřílet, který narukuje do armády,aby mohl ,,chránit" své bratry v boji.Klasické vymývání mozků o tom,jak Amerika všem pomůže.Tam kde páchla,způsobila více škody než užitku.Jinak obsazení filmu je dobré,Cooper se na tuto roli hodí :-) 7/10

Já, legenda (2007)

Takhle dobrý film se prostě divákům vryje dlouho do paměti.Parádní obsazení,děj (i když nedotažený do konce) a samé modré a zelené plátno :-) Koukám na to už potřetí a stále je to pecka :-) A kdo neviděl,rozhodně doporučuju shlédnout. 9/10

Méďa 2 (2015)

Po parádní jedničce se tu ukázala ještě lepší dvojka.Spousta vtipných situací a narážek na filmy či známé osobnosti.Rozhodně doporučuji. :-)

Ex Machina (2014)

Parádní film :-) doporučuju :-)

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Parádní film :-) Nejlepší roli v celém filmu měl však deathmetal kytarista připevněný na jednom z obrněnců :-)

Absolutní nula (2006) (TV film) odpad!

absolutní odpad..... efekty 0/10, příběh 0/10, herci 0/10. Už nikdy více...... teď jdu vypít ředidlo nebo nějakou jinou srajdu ,potřebuju těch 90 minut vymazat z mozku....

Rychle a zběsile 7 (2015)

Akční podívaná se spousty CGI momentů a záporákem Jasonem......Důstojné zakončení a rozloučení s Paulem W.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Kdo hrál Prince of Persia,ten byl jistě potěšen.Je to jeden z mála filmů natočených podle herní předlohy,který nedopadl nejhůř, ba naopak,byla to podívaná..... a pár Gyllenhaal-Arteton dali filmu ten správný šmrnc.....