denniys

Česko

4 body

• 9.2.2017  19:58
    Inferno (2016)

Šifra i Andělé se tak nějak knižní předlohy ještě spíše drží, Inferno si půjčilo pouze hlavní postavy a hoooodně obecnou dějovou kostru..za mě velká škoda,jelikož kniha Inferno je velice zdařilá s detailně vystavěnou zápletkou a hlavně bez happyendu!! kdo zná knihu,bude hodně zklamán..tak mě to otrávilo,že ani Zimmer to nezachránil :(

• 11.12.2016  23:31

Jsem velký fanoušek Underworldu....čtyři hvězdy za úžasnou Kate v latexu,která vypadá líp než v prvním díle a za nádherné prostředí zámku Hluboká,Prahy a Kutné Hory....děj se zbytečně šmodrchá a přitom je o ničem-paradox...místo aby přídali 30 min filmu a sérii konečně důstojně uzavřeli,natočí dalsí díl...film má mnoho světlých okamžiků,odcházela jsem z kina spokojená,ale Underworld si zasloužil skončit a skončit úspěšně,šanci nejspíš propásl s tímto dílem..

• 5.7.2016  18:14
    Stuart: Život pozpátku (TV film) (2007)

excelentní Tom Hardy....krásný film..

• 11.6.2016  17:29

Warcraft byl pro mě velikánským překvapením, moc se mi do kina nechtělo, hru neznám, lákadlem byl snad jen Travis Fimmel..2 hodiny utekly a nemůžu se dočkat dalšího dílu :) nááádherné fantasy :)

• 30.5.2016  22:07
    Pod černou vlajkou (TV seriál) (2014)

tak tento seriál je můj top úplně nejvíc nejoblíbenější.. 1.řada 85%..2.řada 100%..3.řada 150%...někoho by mohl odradit pilot a pomalé tempo první řady,nicméně finále je jak z celovečerního filmu a od druhé řady seriál neskutečně nabírá na obrátkách..pomalu ale jistě se formuje John long Silver, Jack Rackham spolu s Anne Bonny tvoří kouzelnou dvojku a záporák Charles Vane vás donutí milovat ho,Černovous je úplně jiný než by člověk čekal-tolik k historickým postavám...námořní bitvy jsou doslova epické a finále třetí řady (poslední dva díly konkrétně) naprosto grandiózní...smyšlená postava kapitána Flinta,dokonalého stratéga,táhne spolu s již zmíněnými postavami celý seriál..mám jedinou výtku-škoda,že se děj nedrží více historie,osud Ch.Vanea by nebyl tak rychle uzavřen a objevilo by se také Port Royal..nicméně 4.řady se snad nedočkám a umírám zvědavostí jak dopadne Eleanor Guthrie a Woodes Rogers (další historická postava)....Toby Stephens a Zach McGowan, 2 nejlepší herci a tahouni seriálu...kdo má rád Hru o trůny nebo Vikings,bude mít rád i piráty............Charles Vane of the Ranger-I killed him for you,I killed them all,to protect you...they know that my voice,a voice that refuses to be enslaved,once lived in you,they brought me here today to show you death and use it to frighten you into ignoring that voice,but know this-we are many,they are few..To fear death is a choice and they can´t hang us all..

• 21.5.2016  03:23
    Coherence (2013)

Nooo.tak tohle je moc vydařená konverzační sci-fi psychárna s hodně silnou atmosférou a napětím.....tenhle film mi ještě chvíli bude vrtat hlavou,a to nejen kvůli hustýmu konci...fajn,moje číslo je 5,barva zelená,symbol propiska a chci svou realitu :)...vskutku zajímavé téma....kvůli slabému začátku jsem původně dala 4*..po delším rozmyšlení musím změnit na 5*,zvědavostí jsem ani nedutala a byla ve filmovém ráji :) tohle je film dle mého gusta :)

• 15.5.2016  03:18

Skvělý film, Marvel nezklamal, 5 hvězd je pro mě pro něj málo, asi hvězdami jindy plýtvám..nicméně ale stejně ale...výborná zápletka, je těžké vybrat si stranu, které fandit, je těžké sledovat oblíbené hrdiny bojující mezi sebou,ačkoliv to garantuje skvělé souboje..akční scéna střídá vtipnou..spiderman nikdy nebyl tak super cool, Daniel B. (pro mě navždy Niki Lauda) překvapuje v záporné roli a nelze tomu téměř nic vytknout..možná jen to, že i přes absenci Thora a Hulka je to spíš Avengers film než sólovka o Stevu Rogersovi..