Nezkrotná Lucía (2004) (seriál)

Nevím o co vám všem jde, telenovely jsou pro určitou skupinu lidí a těm se to líbí, tak nevím, proč jsou tu pouze negativní komentáře, je to normální oddechovka a radost pohledět na herce. Že je to kravina? no a co, to jsou pro mě i bondovky :)))

Spartakus (2010) (seriál)

Mám ráda Řím a tuto dobu, takže seriál jako stvořený pro mě. Krásné kulisy i prostředí, dobře vybraní herci a příběh velmi napínavý. Bohužel tento seriál postihla tragédie v podobě úmrtí hlavního hrdiny Spartakuse (A.Whitfield), což bylo velmi smutné a bez něj to už prostě nebylo ono :(

2 zbraně (2013)

Výborný film, překvapivě jsem se i dost zasmála, Mark s Denzelem tam mají několik fakt vtipných hlášek :) Nebylo to tak přehnané a trapné jako některé akční filmy a střílečky. Dobrý dej a zajímavé vyústění, až tedy na ten trapný konec, ten mě moc nenadchnul, ale jinak doporučuji :)

Divoký anděl (1998) (seriál)

Divoký Anděl patří k těm lepším telenovelám. Natalia je rozkošná, u nás jednu dobu velmi slavná, měla tu dokonce i svůj koncert. Seriál byl vtipný, nekonečný a příjemný. Její neustále rozchody a sblížení s Ivem nás pořád táhly k obrazovkám a vůbec by mi nevadilo se na něj zase po tak dlouhé době podívat :)

Esmeralda (1997) (seriál)

Vzhledem k tomu, že jsem sledovala seriál, když mi bylo asi 16 let, tak se mi líbil. Ano byl trapně natočený, příběh atd. prostě jako typická telenovela, ale byl jak dělaný k tomu, aby si člověk u něho pěkně oddychnul a zahřál se u srdíčka. Pro holky a babičky jako dělaný a myslím si, že si vůbec nezaslouží mít tak špatné hodnocení vzhledem k tomu jakou mánii tenkrát u nás vyvolal. Pamatuji si, když vyšel časopis, tak byl hned v šest ráno vyprodaný a Esmeralda měla velikou řadu fanynek. A to myslím jde :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Do tohoto seriálů jsem se pěkně zakousla. Napínavý skoro neustále, není tak trapný jako ostatní, kde všichni všechno zvládnou a dobře to skončí... překvapivý děj, dobře natočené scény se zombíky. Už se nemůžu dočkat čtvrtého pokračování :)

Troja (2004)

Troja - už jako malá holka jsem měla ráda Homera, takže tento film mě více než potěšil. Výborně natočené, dobře vybraní herci, nádherné prostředí a kulisy. Prostě velkofilm jak má být.... Velmi se povedl a potěší mě pokaždé když si ho pustím. Brad jako Achiless je luxusní, zvlášť je scéna jak vyskočí s mečem :) Více takových filmů prosím, takže bych dala i 10 hvězdiček :)

Až tak moc tě nežere (2009)

Až tak moc tě nežere patří k mých top deseti romantickým komedií. Pokaždé, když si ho pustím, tak film vidím z jiného úhlu a najdu tam zase spoustu zajímavých rad do života. Ve filmu se prolíná několik životních příběhů, najdeme zde hodně celebrit i příběhů ze života. Film, který mi mluvil z duše mohu jen a jen doporučit :)

BrainStorm (2008) (TV film)

Dobrý námět filmu, který podtrhuje brilantní výkon R.Brzobohatého a I.Trojana. Film, na který se vždy znovu s chutí podívám...

Grimm (2011) (seriál)

Grimma řadím mezi své top seriály. Super příběh, nadpřirozené bytosti, krásný hlavní herec... Prostě seriál mohu jen doporučit a doufám, že se dočkáme hodně serií...